پایگاه خبری اقتصادی و تحلیلی نیوزبانک

جستجو

درباره ما

سایت خبرهای بانکی (نیوز بانک) در سال 1388 مصادف با میلاد هشتمین اختر تابناک اسمان ولایت فعالیت خود را اغاز کرد و با توجه به رویکرد تخصصی خود در ارائه اخبار بانکی ایران و استفاده از مجربترین کارشناسان، همواره با هدف بهبود فضای کسب وکار صنعت بانکداری کشور قدم برداشته و تلاش دارد آخرین تحلیلها و گزارشها از مهمترین اتفاقات روز بانکی ایران و جهان را به صورت آنلاین در اختیار مخاطبان خود قرار دهد.

این مجموعه رسانهای خود را در امر اطلاعرسانی مستقل میداند و در چارچوب قوانین نظام جمهوری اسلامی از تمایلات حزبی و جناحی پرهیز دارد اما نقد و تحلیل کارشناسانه دستگاهها، عملکرد مسئولان و احزاب را وظیفه ذاتی خود میپندارد و آن را با هدف ارتقای دانایی جامعه، حق پرسشگری شهروندان و وظیفه پاسخگویی مسئولان با جدیت دنبال میکند.

خوانندگانی که تمایل به درج مشکلات و نواقص سیستم بانکی دارند، می توانند مطالب خود را با ذکر مستندات حقوقی و بصورت مستند وبا ذکر مشخصات افراد و عنوان سازمان به ادرس info@newsbank.irویا با تماس با شماره 09307909362 ارتباط برقرا کنند.

همچنین خوانندگان محترم می توانند خبرهای خود را نیز برای ما از طریق این ادرس info@newsbank.irنیز ارسال کنند.

بی تردید خدمت رسانی موثرتر این سایت در سایه همکاری نزدیک تر واستفاده از نظرات خوانندگان و مدیران و همکاران بانکی امکان پذیر خواهد بود.

نظرات

۰ نظر

در صورتی که می خواهید پاسخ خود را دریافت کنید، ایمیل خود را وارد نمایید
ارسال نظر ...
نظری برای نمایش موجود نیست ، شما اولین نفری باشید که نظر می دهید!