پایگاه خبری اقتصادی و تحلیلی نیوزبانک

جستجو

آرشیو اخبار

با تائید رئیس جمهور؛

طيب‌نيا عضو شورای پول و اعتبار شد

خبرهای بانکی - علی طیب‌نیا بر اساس پیشنهاد رئیس کل بانک مرکزی و تایید رئیس جمهور، جایگزین مسعود نیلی در شورای پول و اعتبار شد.

فرهاد دژپسند عنوان کرد:

جذب سرمایه گذاری‌های خارجی در دستور کار وزارت اقتصاد

خبرهای بانکی - وزیر امور اقتصادی و دارایی بر «شکار عقاب گونه فرصت های جذب سرمایه گذاری خارجی» تاکید کرد و گفت: باید با پرواز در بالاترین ارتفاع، مناسب ترین فرصت های سرمایه گذاری را شناسایی و جذب کنیم.

ترخیص کالا در گمرک عادی شد

خبرهای بانکی - رییس کل گمرک ایران با بیان اینکه در شهریورماه بحث ابهام در مورد مابه التفاوت های ارزی باعث حبس کالاها در گمرک شده بود، اظهار داشت: ترخیص کالاها در گمرک به حالت عادی در آمده است.

بانک‌ها امسال چقدر وام دادند؟

خبرهای بانکی - بررسی آمار عملکرد بانک‌ها و موسسات اعتباری کشور حاکی از آن است که مبلغ کل تسهیلات اعطایی در شهریور امسال نسبت به اسفند پارسال رشد ۶.۸ درصدی داشته است.

در بانک قرض الحسنه مهر صورت گرفت:

افتتاح حساب بدون اخذ کپی کارت ملی و شناسنامه

خبرهای بانکی - بانک قرض الحسنه مهر در اقدامی به منظور تسریع و تسهیل در انجام امور افتتاح حساب براي متقاضيان و همچنين صرفه جويي در مصرف کاغذ، حمايت از محيط زيست و تقويت بانکداري سبز، با استفاده از سامانه استعلام آني ثبت احوال از اخذ کپي كارت ملي و شناسنامه اجتناب كرده است.

قدردانی وزیر صنعت از اقدامات حمایتی مدیرعامل بانک کشاورزی

خبرهای بانکی - رضا رحمانی وزیر صنعت ، معدن وتجارت در آیین افتتاح کارخانه نوین چوب خوزستان که با مشارکت و حمایت 800 میلیارد ریالی بانک کشاورزی راه اندازی شده است، از اقدامات حمایتی و عملکرد مدیرعامل بانک کشاورزی قدردانی کرد.