پایگاه خبری اقتصادی و تحلیلی نیوزبانک

جستجو

آرشیو اخبار

بانک ایران زمین اعلام کرد:

برگزاری گردهمایی روسای شعب استان‌های مازندران، گلستان و سمنان

خبرهای بانکی - گردهمایی سراسری روسای شعب استان‌های مازندران، گلستان و سمنان بانک ایران زمین، با هدف بررسی عملکرد شعب تحت پوشش و با حضور مدیر منطقه، معاونین و روسای شعب استانهای یاد شده برگزار شد.

افزایش نرخ رسمی ۱۹ ارز مانند پوند

خبرهای بانکی - بانک مرکزی نرخ ۴۷ ارز را برای امروز اعلام کرد که بر اساس آن نرخ ۱۹ ارز مانند پوند نسبت به روز سه‌شنبه افزایش و قیمت ۱۸ واحد پولی از جمله یورو کاهش یافت. همچنین نرخ دلار و ۹ ارز دیگر نیز ثابت ماند.

علاوه بر پیامک‌های بانکی؛

کارمزد خدمات الکترونیکی بانک‌ها افزایش می‌یابد

خبرهای بانکی - برخی بانک‌ها اقدام به افزایش کارمزد ارسال پیامک به مشتریان خود کرده‌اند و گفته می‌شود که سایر کارمزدهای خدمات الکترونیک بانک‌ها نیز در آینده نزدیک افزایش خواهد یافت.

مدیر بین الملل بانک توسعه صادرات مطرح کرد:

بازار متشکل ارزی دریچه‌ای برای شناخت بازار

خبرهای بانکی - مدیر بین الملل بانک توسعه صادرات گفت: بازار متشکل ارزی می‌تواند خصوصیات و نیازهای بازار را شناسایی و تحلیل دقیقی را در اختیار سیاست‌گذاران بگذارد.

رییس کل بانک مرکزی خبر داد؛

عملیات بازار باز بانکی در مراحل نهایی آماده‌سازی

خبرهای بانکی - رییس کل بانک مرکزی با تاکید بر اینکه عملیات بازار باز بانکی در کنار تعمیق این بازار نقش مهمی در اعمال سیاست پولی و کنترل تورم خواهد داشت از مراحل نهایی آماده‌سازی عملیات بازار باز بانکی خبر داد.

افزایش صدور دسته چک‌های صیادی بانک ملی

خبرهای بانکی - بانک ملی در راستای سیاست های بانک مرکزی برای پیاده سازی کامل سامانه صدور یکپارچه الکترونیکی چک (طرح صیاد)، صدور و توزیع چک های صیادی را سرعت بخشیده است.