پایگاه خبری اقتصادی و تحلیلی نیوزبانک

جستجو

آرشیو اخبار

نحوه تبدیل ‌کارت بانک مسکن به کارت سوخت

خبرهای بانکی - مشتریان بانک مسکن می‌توانند بدون مراجعه حضوری به بانک یا دفاتر پلیس +‌۱۰ تنها از طریق مراجعه به سامانه دولت همراه در کمتر از ۵ دقیقه مسکن‌کارت خود را به کارت سوخت تبدیل کنند.

قائم مقام مدیرعامل بانک تجارت اعلام کرد:

خدمات بانک تجارت با شتاب جدید

خبرهای بانکی - بسترکلیه خدمات بانکداری الکترونیک بانک تجارت با همت کارکنان پرتلاش به جدیدترین نسخه شتاب بانکی کشور ارتقاء یافت.

همزمان با سفر معاون اول رئیس جمهور به هرمزگان صورت می گیرد:

افتتاح طرح‌های اشتغالزایی روستایی مورد حمایت بانک سینا‌

خبرهای بانکی - در راستای کمک به رونق کسب و کار و ایجاد اشتغال در مناطق روستایی و کم برخوردار کشور تاکنون بیش از ۲ هزار و ۷۰۰ فقره تسهیلات اشتغالزایی یارانه‌ای در بانک سینا مورد تصویب قرار گرفته است.

همراه با هشتمین همایش بانکداری الکترونیک

افزایش راندمان و کاهش هزینه‌ها با فناوری بلاک‌چین

خبرهای بانکی - معاون فناوری و نوآوری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به مزایای زیرساخت فناوری ارزهای رمزنگاری شده ،گفت:فناوری بلاک‌چین زمینه افزایش راندمان و کاهش هزینه‌ها را فراهم می کند.

ادامه ارزانی سکه و طلا در بازار امروز

خبرهای بانکی - بازار امروز سکه و طلا، روند کاهش قیمت خود را دوباره ادامه داد و به گفته رئیس اتحادیه فروشندگان و سازندگان طلا وجواهر تهران، امروز هر عدد سکه طرح جدید تمام بهار آزادی، سه میلیون و ۷۳۶ هزار تومان خرید و فروش می‌شود.

رئیس کل بانک مرکزی برای بانک‌ها خط قرمز تعیین کرد:

برخورد شدید با سود سپرده بالای ۲۰ درصد

خبرهای بانکی - رئیس کل بانک مرکزی تاکید کرده است بانک مرکزی از این به بعد با افتتاح حساب با سپرده یکساله با نرخ سود سپرده بالای 20 درصد به شدت برخورد خواهد کرد.

برای سال آینده؛

افزایش حقوق کارکنان بازهم پلکانی است

خبرهای بانکی - با وجود بحث‌هایی که در مورد احتمال افزایش یکسان حقوق در سال ۱۳۹۸مطرح است، ‌ دولت افزایش پلکانی حقوق را مانند امسال اعمال خواهد کرد.