پایگاه خبری اقتصادی و تحلیلی نیوزبانک

جستجو

آرشیو اخبار برگزیده

مدیران بانکی اطلاعات ندهند شکایت می‌کنیم

خبرهای بانکی-معاون سازمان مالیاتی درباره اظهارات قاضی صلواتی در مورد فرار مالیاتی عباس ایروانی مدیر گروه هلدینگ عظام توضیحاتی ارائه کرد و افزود: ضعف اطلاعات پولی و مالی در مالیات‌ستانی وجود دارد به همین دلیل طبق قانون اگر مدیران بانکی اطلاعات ندهند شکایت می‌کنیم.

اختصاص منابع لازم برای مقابله با کرونا

خبرهای بانکی-رییس سازمان برنامه و بودجه گفت: به وزیر بهداشت اعلام کردم از طرف سازمان برنامه هرچه قدر که منابع لازم باشد برای مبارزه با کرونا اختصاص خواهیم داد.

تصمیم FATF مشکلی برای تجارت خارجی ایران و ثبات نرخ ارز ایجاد نخواهد کرد

خبرهای بانکی-بار دیگر، دشمنی آمریکا و رژیم اشغالگر قدس با مردم ایران، خود را درقالب مخالفت با توصیه کارشناسان مجموعهFATF در مورد گامهایی که ایران در زمینه عمل به تعهدات خود در مورد مبارزه با تأمین مالی تروریسم و پول شویی انجام داده است نشان داد.

بخشنامه جدید برای معافیت مالیاتی مسکن

خبرهای بانکی-معاون اقتصادی وزیر اقتصاد با ارائه توضیحاتی در خصوص طرح پیشنهادی وزارت اقتصاد برای مالیات بر عایدی مسکن گفت: مسکن اولی‌ها و خانه های نوساز در این لایحه از مالیات معاف هستند.

احراز هویت مسترکارت با استفاده از مدل راه رفتن!

خبرهای بانکی-مسترکارت با همکاری شرکت‌های حمل‌ونقل به زودی فناوری جدیدی را توسعه می‌دهد که قادر است هویت اشخاص را با اسکن مدل راه رفتن، چهره و رگ‌های خونی هر فرد تایید کرده و ایمنی خدمات پرداخت را افزایش دهد.

بورس امسال ۱۵۷ درصد رشد کرد

خبرهای بانکی- شاخص کل بورس اوراق بهادار که نخستین روز کاری امسال را از عدد ۱۷۸هزار و ۶۵۹واحد آغاز کرده، تا پایان هفته منتهی به ۲۳بهمن ماه به ۴۵۹هزار و ۸۰واحد رسیده که حکایت از رشد ۱۵۷درصدی دارد.