پایگاه خبری اقتصادی و تحلیلی نیوزبانک

جستجو

آرشیو اخبار برگزیده

طرح خرید آنلاین اقساطی بانک پاسارگاد

خبرهای بانکی - تولیدکنندگان بزرگ و فروشگاه‌های آنلاین معتبر با عضویت در طرح خلاقانه‌ی «خرید آنلاین اقساطی بانک‌پاسارگاد» می‌توانند تولیدات و محصولات خود را با تضمین و بدون ریسک به فروش برسانند.

وزیر اقتصاد اعلام کرد:

استقرار نظام هوشمند مالیاتی

خبرهای بانکی - وزیر اقتصاد با تاکید بر اینکه برای تحقق درآمدهای مالیاتی باید مالیات هوشمند در ایران اجرایی شود، از طراحی و استقرار نظام هوشمند مالیاتی خبر داد.

رییس اداره کل نقدینگی و خزانه‌داری بانک مسکن خبر داد:

پیش‌ثبت نام سپرده‌گذاران ممتاز در سجام

خبرهای بانکی - رییس اداره کل نقدینگی و خزانه‌داری بانک مسکن از پیش ثبت‌نام گروهی از مشتریان بانک مسکن در «باشگاه مشتریان سجام» خبر داد و گفت: این افراد به زودی پیامکی در این خصوص دریافت می‌کنند.

جهت تامین نیازهای مالی اقشار مختلف جامعه:

موسسه ملل تا سقف 10 میلیارد ریال تسهیلات می‌دهد

خبرهای بانکی - موسسه اعتباری ملل به مشتریانی که نسبت به افتتاح حساب اقدام کنند، با توجه به میانگین حساب تا سقف 10 میلیارد ریال و صدور کارت اعتباری تا سقف 500 میلیون ریال تسهیلات و خدمات بانکی ارائه می دهد.

مدیر امور ارتباطات و حوزه مدیریت بانک مسکن خبر داد:

خدمات ویژه بانک مسکن برای روشندلان

خبرهای بانکی - مدیر امور ارتباطات و حوزه مدیریت بانک مسکن از ارایه خدمات ویژه شعب بانک مسکن به هموطنان روشندل در سراسر کشور خبر داد.

مدیر امور بین الملل بانک توسعه صادرات مطرح کرد:

حمایت از صادرات کشور با ارائه خدمات متنوع بانکی

خبرهای بانکی - مدیر امور بین الملل بانک توسعه صادرات گفت: بانک توسعه صادرات علاوه بر ارائه تسهیلات،همه ظرفیت خود را در قالب خدمات متنوع برای تسهیل فرایندهای صادراتی به کار می بندد.

مدیرعامل پست‌بانک‌ بیان کرد:

اهمیت بانکداری دیجیتال در پست بانک

خبرهای بانکی - مدیرعامل پست‌بانک‌: گستردگی نقاط تماس پست‌بانک‌، اهمیت بانکداری‌دیجیتال در این بانک را مضاعف کرده‌است.

تشریح طرح همیاران مهر بانک قرض الحسنه مهر

خبرهای بانکی - بانک قرض الحسنه مهر در طرح همیاران مهر، این امکان را میسر کرده تا کمك‌هاي شما به صورت وام قرض الحسنه بدون سود در اختيار نيازمندان قرار گرفته و بعد از بازگشت اقساط به بانك، مجددا به نيازمند ديگري وام اعطا مي‌شود.