پایگاه خبری اقتصادی و تحلیلی نیوزبانک

جستجو

آرشیو اخبار برگزیده

ورود بانک‌ها به صنعت فین‌تک

خبرهای بانکی - معاون فناوری اطلاعات بانک ایران زمین گفت: فین‌تک‌ها به عنوان کسب و کارهایی جدید وارد زیست بوم مالی شدند و می‌توان آنها را یکی از بازیگران تحول دیجیتال به شمار آورد.

خرید و فروش نقدی ارز شفاف می‌شود

خبرهای بانکی - رییس کانون بانک‌ها و موسسات اعتباری خصوصی تشکیل بازار متشکل معاملات ارزی را یک گام به سمت شفافیت و افزایش دقت در خرید و فروش نقدی ارز نسبت به قبل عنوان کرد.

عیدی کارگران اخراجی و پاره‌وقت چقدر است؟

خبرهای بانکی - در روزهای پایانی سال همواره بسیاری از کارگران اعم از پاره‌وقت، فصلی و ساعتی، دغدغه عیدی و پاداش پایان سال خود را دارند و روزشماری می‌کنند تا بلکه عیدی خود را پیش از پایان سال دریافت و با آن مایحتاج خود و خانواده‌هایشان را تامین کنند.

مدیرعامل بورس کالا تشریح کرد؛

مدل بورس کالا برای توسعه صادرات با وجود نوسانات قیمتی

خبرهای بانکی - مدیرعامل بورس کالا در همایش «توسعه صادرات قانون محور و بدون رانت» به توسعه بازار صادراتی با وجود نوسانات قیمتی اشاره کرد و گفت: چاره مقابله با این نوسانات، پوشش نوسانات قیمتی و اطمینان از تأمین مواد اولیه از طریق خرید مواد اولیه و فروش محصول به روش «کشف پریمیوم» است.

بر اساس دستور بانک مرکزی؛

تراکنش موبایلی محدود شد

خبرهای بانکی - بر اساس بخشنامه جدید بانک مرکزی، تراکنش‌های موبایلی باید به نحوی انجام شود که نام صاحب سیم‌کارت و کارت بانکی یکی باشد.

یادداشت رییس کل بانک‌مرکزی در اینستاگرام:

تامین ارز در کشور شتاب گرفت

خبرهای بانکی - رییس کل بانک‌مرکزی، در یادداشت اینستاگرامی از شروع و شتاب گرفتن تامین ارز به کشور خبر داد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس:

حذف ۴ صفر از پول ملی گام به گام عملیاتی می‌شود

خبرهای بانکی - عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، گفت: حذف ۴ صفر از پول ملی به صورت مرحله ای رخ می دهد و کمرنگ شدن ۴ صفر در چک پول های جدید در واقع نخستین مرحله از حذف ۴ صفر است.

هشدار بانک مرکزی به شایعات بانک‌ها

خبرهای بانکی - بانک مرکزی از مردم عزیز درخواست دارد به شایعات در مورد بانک ها توجه نداشته و مطمئن باشند بانک مرکزی به عنوان نهاد ناظر و متولی بازار پول از حقوق مردم عزیز صیانت کرده است.