پایگاه خبری اقتصادی و تحلیلی نیوزبانک

جستجو

آرشیو اخبار برگزیده

رئیس سازمان فناوری اطلاعات ایران:

سامانه شاهکار آماده خدمت‌رسانی به بانکهاست

خبرهای بانکی - سامانه شاهکار (شبکه احراز هویت کاربران ایران) توسط سازمان فناوری اطلاعات ایران توسعه داده شد تا به کمک کسب‌وکارها بیاید. یکی از دستگاه‌هایی که می‌تواند از این سیستم استفاده کند، بانک مرکزی است. اما رئیس سازمان فناوری می‌گوید در این مسیر مشکلاتی وجود دارد که باید حل شود.

آذری جهرمی عنوان کرد؛

طراحی سامانه ضد فیشینگ توسط وزارت ارتباطات

خبرهای بانکی - وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به افزایش کلاهبرداری فیشینگ از طراحی سامانه ضد فیشینگ در سپر دفاعی شبکه ملی اطلاعات با عنوان دژفا خبر داد.

اطلاعیه جدید فروش سهام ۴ بانک و موسسه ادغامی

خبرهای بانکی - فرابورس ایران امروز در اطلاعیه‌ای مبلغ ورود سفارش برای بانک‌های ادغامی حکمت ایرانیان، بانک قوامین، بانک مهر اقتصاد و موسسه اعتباری کوثر و همچنین شرایط فروش سهام بانک انصار را اعلام کرد.

باشگاه دیجیتال در میزگردی بررسی کرد؛

چرایی استفاده از رمز دوم یک‌بارمصرف

خبرهای بانکی - اولین میزگرد باشگاه دیجیتال با موضوع "رمز دوم یک‌بارمصرف؛ چالش‌ها و فرصت‌ها" برای بررسی چرایی استفاده از رمز دوم یک بار مصرف با حضور صاحب نظران و فعالان این حوزه برگزار شد.

پایان فرصت فروش سهام بانک‌های ادغامی

خبرهای بانکی - در پی تصمیم ادغام پنج بانک و موسسه مالی وابسته به نیروهای مسلح در سپه، نخستین گام اجرایی ادغام با فروش سهام از ۱۸ فروردین تا ۲۹ اردیبهشت ماه کلید خورد و تنها یک روز تا پایان فروش سهام فرصت باقی است.