پایگاه خبری اقتصادی و تحلیلی نیوزبانک

جستجو

آرشیو اخبار برگزیده

مدیر ارتباطات و حوزه مدیریت بانک مسکن خبر داد:

تصمیم رونق زا برای تسهیلات خرید مسکن

خبرهای بانکی - مدیر امور ارتباطات و حوزه مدیریت بانک مسکن جزئیات تصمیم جدید در روند پرداخت تسهیلات خرید مسکن را تشریح کرد.

در شورای پول و اعتبار مورد تایید قرار گرفت؛

کلیات طرح گواهی اعتبار مولد «گام»

خبرهای بانکی - کلیات طرح گواهی اعتبار مولد (گام) که با هدف ابزارسازی برای تأمین اعتبار واحدهای تولیدی در قالب زنجیره تأمین از سوی بانک مرکزی پیشنهاد شده است، عصر دیروز در شورای پول و اعتبار مورد تایید قرار گرفت.

رئیس کل بانک مرکزی خبر داد:

تامین ۲۴ میلیارد دلار برای واردات از ابتدای سال

خبرهای بانکی - رئیس کل بانک مرکزی با بیان اینکه از ابتدای سال تاکنون بیش از ۲۴ میلیارد دلار برای واردات تامین کرده ایم، از رشد ۱.۸ درصد سرمایه واحدهای صنعتی بورسی در مهرماه خبر داد.

مدیرعامل بانک ملی:

تحریم‌ها نتوانسته خدمات ارزی بانک را محدود کند

خبرهای بانکی - مدیرعامل بانک ملی با تأکید بر این که نیازهای ارزی متقاضیان در این بانک به خوبی برآورده می شود، گفت: تحریم ها نتوانسته خدمات ارزی بانک را محدود کند و از این رو همه کارکنان باید به جذب منابع ارزی و حفظ مشتریان بین المللی مانند سابق اهتمام ورزند.

روش جدید کلاهبرداری از طریق حساب بانکی

خبرهای بانکی - این روزها شاهد انواع کلاهبرداری در فضای مجازی هستیم اما یک نمونه از این کلاهبرداری‌ها که متاسفانه قربانیان زیادی هم داشته، از طریق انتقال وجه به حساب بانکی شماست.

افزایش ۱۰ هزار میلیارد ریالی سرمايه بانک قرض الحسنه مهر

خبرهای بانکی - سهامداران بانک قرض الحسنه مهر در مجمع فوق العاده اخیر بانک با افزایش سرمایه ۱۰ هزار ميليارد ريالي اين بانک موافقت کردند كه پس از صدور مجوز بانک مركزی صورتجلسه مجمع عمومي فوق العاده در سامانه ثبت شركت ها مورد پذيرش واقع شد.

نقص امنیتی همراه بانک تجارت صحت ندارد

خبرهای بانکی - با بررسی مشکل اعلامی رضا رشیدپور , مجری صدا و سیما در یکی از شبکه های اجتماعی بر روی همراه بانک وی، بروز احتمال هرگونه هک و فیشینگ حساب این مشتری منتفی شناخته شد.

اقتصاد هوشمند می‌تواند اکسیر شفابخش باشد

خبرهای بانکی - مدیر کل دفتر نوآوری و حمایت از سرمایه گذاری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: اقتصاد هوشمند در صورت ایجاد تاثیراتی مثبت بر روی شاخص‌های اقتصادی می‌تواند اکسیر شفابخش اقتصاد کشور باشد.