پایگاه خبری اقتصادی و تحلیلی نیوزبانک

جستجو

آرشیو اخبار

مدیر امور شعب و بازاریابی بانک توسعه صادرات:

رشد پنج برابری مانده تسهیلات در شعبه کاشان

خبرهای بانکی - مدیر امور شعب و بازاریابی بانک توسعه صادرات عملکرد شعبه کاشان این بانک را طی گذشت دو سال از افتتاح آن مطلوب ارزیابی کرد و گفت: مانده تسهیلات این شعبه از 200به 1070 میلیارد ریال رسیده که رشد پنج برابری را نشان می دهد.

مدیر امور فناوری اطلاعات و ارتباطات بانک مسکن خبر داد:

توسعه نرم‌افزار «رمز دوم پویا» برای گوشی‌های IOS

خبرهای بانکی - مدیر امور فناوری اطلاعات و ارتباطات بانک مسکن اعلام کرد: نسخه نرم‌افزار صدور رمز دوم پویا برای نصب روی گوشی‌های تلفن همراه مبتنی بر سیستم عامل IOS به‌ زودی آماده می‌شود.

تغیير ساعت کار شعب بانک قرض الحسنه مهر در برخی استان‌ها

خبرهای بانکی - با آغاز روزهای گرم و پیش‌رو داشتن فصل تابستان به دلیل کاهش فشار بار مصرفی بر شبکه برق و نيز با هدف مديريت مصرف انرژي ساعت کاري شعب بانک قرض الحسنه مهر در استان هاي كرمانشاه، خوزستان، بوشهر، مازندران، خراسان جنوبي و سيستان و بلوچستان تغيير كرد.

بانک مشترک ایران و ترکیه نیازمند سرمایه‌گذاری دولتی است

خبرهای بانکی - یک کارشناس پولی و بانکی اظهار داشت: با توجه به اینکه بخشی از عمده فعالیت بانک‌های مشترک در جهت تسهیلات تجاری و بخش دیگر نیز در جهت سرمایه گذاری است، تحریم‌ها عملا جنبه تجاری آن را محدود کرده است بنابرین جنبه مهم آن در حال حاضر بخش سرمایه گذاری است که آن نیز نیازمند اخذ مجوزهای لازم از بانک مرکزی ترکیه و ایران است.

براساس آمار بانک مرکزی؛

ضریب پرداخت الکترونیکی به ۶۲ درصد رسید

خبرهای بانکی - آمارها نشان می‌دهد که ضریب پرداخت الکترونیکی در کشور با توجه به توسعه زیرساخت خدمات پرداخت و افزایش فرهنگ استفاده از خدمات پرداخت الکترونیک به ۶۲ درصد رسیده است.

عضو هیئت رییسه کمیسیون اقتصادی مجلس مطرح کرد:

لزوم شفاف‌سازی درباره نحوه اخذ مالیات از سکه

خبرهای بانکی - عضو هیئت رییسه کمیسیون اقتصادی مجلس، با بیان اینکه باید اختلاف بین دولت و مردم درباره اخذ مالیات از سکه رفع شود، گفت: اگرحجم بالای نقدینگی مردم از بانک خارج و در هر بخش دیگری رسوب کند به صورت کامل آن حوزه را از بین می برد.