امروز: دوشنبه, ٢٣ تیر ١٣٩٩

پایگاه خبری اقتصادی و تحلیلی نیوزبانک

جستجو

آرشیو اخبار

ضوابط جدید خرید و فروش طلای آبشده از اول مرداد

خبرهای بانکی-طبق اطلاعیه منتشره از سوی اتحادیه طلا و جواهر از اول مرداد ماه طلاهای آبشده برای خرید و فروش و انتقال بین اعضای صنفی و بنکداران باید دارای جواب ثبت شده در سیستم گویای اتحادیه با عیار ۷۳۵ به بالا باشد.

کمک به اقشار آسیب دیده از کرونا در همدان با حمایت بانک ملی ایران

خبرهای بانکی-کارکنان اداره امور شعب استان همدان بانک در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبری و همدلی با هموطنان، اقشار ضعیف و آسیب دیدگان ناشی از شیوع ویروس کرونا همپای سایر همکاران به پویش «کمک مومنانه پیوستند.

ایجاد 17 هزار شغل از محل تسهیلات اشتغالزایی روستایی بانک سینا

خبرهای بانکی- معاون اعتبارات و امور بین الملل بانک سینا با بیان آنکه این بانک در سالهای اخیر اقدامات مناسبی را علیرغم رکود اقتصادی در بخش رونق تولید به انجام رسانده است، گفت: بانک سینا با توجه به ضرورت توسعه اشتغال در کشور و کمک به مناطق روستایی از طریق انعقاد تفاهم نامه همکاری با معاونت توسعه روستایی و بنیاد علوی، زمینه اشتغال 17 هزار نفر از جمله جوانان جویای کار را در این مناطق فراهم کرده است. این بانک در سال جاری نیز با تمام توان سعی دارد تا در حوزه تخصیص منابع با نگاه جهش تولید درخشش خوبی داشته باشد.

تمدید مهلت ثبت‌نام واحدهای گردشگری برای دریافت وام

خبرهای بانکی-دبیر کمیته گردشگری و فضاهای ورزشی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا اعلام کرد: مهلت ثبت‌نام واحدهای بسیار آسیب‌دیده از ویروس کرونا از جمله کسب و کارهای گردشگری و صنایع دستی در سامانه «کارا» تا پایان تیرماه تمدید شد.

احراز هویت از طریق مؤلفه‌های بیومتریک مقوم قوانین مبارزه با پول‌شویی است

خبرهای بانکی، مشاور مدیرعامل بانک تجارت گفت: احراز هویت غیرحضوری با مؤلفه‌های بیومتریک و از طریق ماشین مقوم قوانین پول‌شویی حاکم در نظام مالی کشور است؛ زیرا از دقت بیشتری برخودار و کپی از آن سخت است و خطای انسانی را به صفر می‌رساند.