پایگاه خبری اقتصادی و تحلیلی نیوزبانک

جستجو

آرشیو اخبار

رئیس اداره مبارزه با پولشویی، تأمین مالی تروریسم و تطبیق بانک توسعه صادرات:

فرار مالیاتی نیز یکی از مصادیق پول شویی است

خبرهای بانکی - رئیس اداره مبارزه با پولشویی، تأمین مالی تروریسم و تطبیق بانک توسعه صادرات گفت: در شرایط تحریم یکی از راه های جبران درآمد دولت، تسهیل خدمات عمومی و رفع کسری بودجه از طریق اخذ کامل و مطابق با قوانین مالیاتها است و بر این اساس، فرار مالیاتی جزء جرایم بسیار مهم در کشور محسوب می شود.

امضای تفاهمنامه مدیرعامل بانک ملی و استاندار خراسان شمالی

خبرهای بانکی - مدیرعامل بانک ملی و استاندار خراسان شمالی در حضور رئیس جمهور، تفاهمنامه ای به منظور حمایت از سرمایه گذاری و تامین مالی طرح های صنعتی، کشاورزی و خدماتی با رویکرد بهبود و توسعه شاخص های اقتصادی استان امضا کردند.

طرح خرید آنلاین اقساطی بانک پاسارگاد

خبرهای بانکی - تولیدکنندگان بزرگ و فروشگاه‌های آنلاین معتبر با عضویت در طرح خلاقانه‌ی «خرید آنلاین اقساطی بانک‌پاسارگاد» می‌توانند تولیدات و محصولات خود را با تضمین و بدون ریسک به فروش برسانند.

فراخوان جشنواره هربال تک بانک کشاورزی

خبرهای بانکی - بانک کشاورزی جشنواره فناوری و نوآوری در زنجیره ارزش گیاهان دارویی (Herbal Tech) را با حضور حرفه ای منتخبی از استارت آپ های فعال در حوزه گیاهان دارویی ، به منظور تسهیل حضور شرکت های دانش بنیان در حوزه اقتصاد و با هدف رونق تولید در بخش کشاورزی برگزار می کند.

امضای تفاهمنامه بانک صنعت و معدن و استاندار خراسان شمالی

خبرهای بانکی - مدیرعامل بانک صنعت و معدن و استاندار خراسان شمالی در حضور رئیس جمهور، تفاهمنامه ای به منظور حمایت از سرمایه گذاری و تامین مالی طرح های صنعتی، معدنی با رویکرد بهبود و توسعه شاخص های اقتصادی استان امضا کردند.

توسعه مدل نوین کسب و کار بانک رفاه با استفاده از استارتاپ‌ها

خبرهای بانکی - عضو هیأت مدیره بانک رفاه با اشاره به اینکه استارتاپ ها و فین تک ها اثبات کرده اند که قادر به جابه جایی الگوهای سنتی کسب و کار هستند، گفت: بانک رفاه برای توسعه مدل کسب و کار نوین خود تعامل با استارتاپ ها و بهره مندی از ظرفیت های فناوری را در دستور کار خود قرار داده است.

عضو هیات مدیره بانک ملی تاکید کرد:

رونق کسب و کار با سامانه سککوک

خبرهای بانکی - عضو هیات مدیره بانک ملی گفت: سامانه سککوک، ابزاری برای رونق کسب و کار است و صاحبان مشاغل می توانند با امتیازات این سامانه، کسب و کار خود را توسعه و رونق بخشند.