پایگاه خبری اقتصادی و تحلیلی نیوزبانک

جستجو

آرشیو اخبار

بورس حداقل تا پایان بهار 99 صعودی خواهد بود

خبرهای بانکی-یک کارشناس بازار سرمایه پیش‌بینی کرد به دلیل رکود سنگین حاکم بر سایر بازارها و نیز تداوم حضور نقدینگی در بازار سهام، روند رو به رشد شاخص و قیمت سهام شرکت‌ها در سال جدید بویژه در بهار ادامه‌دار باشد.

اظهار نظری درباره پولهای مسدود نشده صورت نگرفته است

تکذیب خبر ایسنا از سوی بانک مرکزی

خبرهای بانکی-بانک مرکزی، خبر منتشره از سوی خبرگزاری ایسنا مبنی بر پیگیری و تماس با بانک مرکزی در خصوص پول‌های مسدودی ایران را تکذیب کرد.

وزیر اقتصاد:

وضعیت اقتصادی کشور رو به بهبود است

خبرهای بانکی-11وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: اطلاعات مربوط به متغیرهای کلان اقتصادی نشان می دهند وضعیت ما رو به بهبود است ولی هنوز به نقطه مطلوب نرسیده ایم.

استقبال گسترده از سامانه احراز هویت سجام در شعب بانک شهر

خبرهای بانکی-معاون برنامه ریزی و فناوری اطلاعات بانک شهر با اشاره به استقبال گسترده مشتریان از سامانه احراز هویت سجام در بیش از 260 شعبه این بانک، گفت: فعالان بازار سرمایه با احراز هویت در سامانه سجام شعب بانک شهر، در هیچ یک از مراجعات خود به نهادهای مالی اعم از کارگزاری ها، صندوق های سرمایه گذاری ،شرکت های تامین سرمایه و ... نیاز به احراز هویت مجدد ندارند.

قیمت طلا در سال 99، نوسان جزیی خواهد داشت

خبرهای بانکی-نایب رییس دوم اتحادیه طلای تهران اظهار داشت: پیش‌بینی ما این است چنانچه دنیا بتواند راه مقابله با ویروس کرونا را کشف کند از وضعیت رکود خارج خواهیم شد. به همین جهت سال ۹۹ قیمت طلا با نوسان جزیی افزایش خواهد داشت.

تمدید مهلت تسلیم اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده زمستان 98

خبرهای بانکی-معاون درآمدهای مالیاتی سازمان امور مالیاتی کشور، از تمدید مهلت تسلیم اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده زمستان 1398 تا پایان فروردین ماه سال جاری برای تمامی مودیان و همچنین تمدید زمان سررسید پرداخت مالیات بر ارزش افزوده برای برخی گروه های اقتصادی تا پایان اردیبهشت ماه امسال خبر داد.

مدیر روابط عمومی بانک ایران زمین

همه ما در برابر جامعه مسوولیم

خبرهای بانکی-شیوع بیماری کرونا باعث شد دولت شرایط سختگیرانه‌تری را برای تردد مردم و همچنین خدمات رسانی کسب و کارها در نظر بگیرد و بر همین اساس شعب بانک ها در هفته آینده به صورت محدود به مشتریان خدمات رسانی خواهند کرد.