پایگاه خبری اقتصادی و تحلیلی نیوزبانک

جستجو

آرشیو اخبار

در جشنواره ملی بهره‌وری عنوان شد؛

بانک مسکن پیشرو در بهره‌وری میان بانک‌های کشور

خبرهای بانکی - در این جشنواره که تعداد زیادی از دستگاه‌های دولتی نیز حضور داشتند وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، وزارت نیرو و شرکت ارتباطات زیرساخت نیز موفق به اخذ این جایگاه شدند.

مدیرعامل بانک صادرات عنوان کرد:

سهام بانک صادرات از نقدشونده‌ترین سهام‌ها

خبرهای بانکی - حجت‌اله صیدی با بیان اینکه بانک صادرات در حال حاضر جایگاه مطلوبی در بورس دارد، گفت: سهام این بانک، یکی از نقدشونده‌ترین سهام‌ها با افزایش بالاتر از 140 درصد است.

وزیر کار:

کارگران از 29 دی بسته حمایتی می‌گیرند

خبرهای بانکی - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: از بیست و نهم دی ماه همه کارگرانی که زیر پوشش بیمه تامین اجتماعی قرار دارند، بسته حمایتی دریافت می کنند.

توسط سازمان امور مالیاتی؛

بخشنامه معافیت مالیات شرکت‌های تولید نرم‌افزار ابلاغ شد

خبرهای بانکی - فهرست اطلاعات واحدهای تولید فناوری اطلاعات جهت بهره مندی از معافیت مالیات بر درآمد سال ۱۳۹۶ طی بخشنامه معاونت مالیاتهای مستقیم سازمان امور مالیاتی به ادارات کل امور مالیاتی ابلاغ شد.

مدیرعامل بانک مسکن تشریح کرد:

تامین مالی مسکن یک سوم از خانوارهای شهری

خبرهای بانکی - مدیر عامل بانک مسکن با حضور در نمایشگاه مسکن، شهرسازی وبازآفرینی شهری به تشریح مهم ترین اهداف بانک مسکن در سال آینده پرداخت.

دکتر حسین زاده تاکید کرد:

لزوم استفاده از ابزارهای نوین برای اطلاع‌رسانی خدمات بانک ملی

خبرهای بانکی - مدیرعامل بانک ملی بر ضرورت استفاده از روش های نوین در حوزه اطلاع رسانی تاکید کرد و گفت: امروز محصولات بسیار متنوعی در بانک ملی وجود دارد که نیازمند تبلیغات گسترده و اطلاع رسانی کامل به مشتریان و مردم است.

فعالان بخش خصوصی مطرح کردند؛

چالش‌های بازگشت ارز حاصل از صادرات

خبرهای بانکی - فعالین اقتصادی نرخ پایه صادراتی که توسط گمرک تعیین می شود را یکی از علل اصلی بازنگشتن ارز حاصل از صادرات می دانند .

انتقال بیمه شخص ثالث از خودرو به راننده؛

۲۰ درصد تصادف‌ها ساختگی است

خبرهای بانکی - انتقال مالکیت بیمه‌نامه‌های شخص ثالث از خودرو به راننده، تازه‌ترین تصمیم بیمه مرکزی است؛ تصمیمی که باید دید آیا می‌تواند از بروز تقلبات گسترده‌ای در ابعاد ۲۰۰۰ میلیارد تومان در صنعت بیمه جلوگیری کند یا خیر؟

بانک مرکزی اعلام کرد:

کاهش قیمت ۲۸ ارز از جمله یورو و پوند

خبرهای بانکی - بانک مرکزی نرخ ۴۷ ارز را برای امروز اعلام کرد که طی آن قیمت ۱۲ ارز نسبت به روز چهارشنبه افزایش و قیمت ۲۸ واحد پولی دیگر از جمله یورو و پوند کاهش یافت؛ نرخ ۷ ارز دیگر مانند دلار نیز ثابت ماند.