پایگاه خبری اقتصادی و تحلیلی نیوزبانک

جستجو

آرشیو اخبار

تسهیلات مسکن ۱۵۰ میلیون تومانی برای تولد فرزند سوم

خبرهای بانکی-نمایندگان مجلس شورای اسلامی تصویب کردند که خانوارهای فاقد مسکنی که در سال های ۱۳۹۹ و ۱۴۰۰ صاحب فرزند سوم شده و یا می شوند ۱۵۰ میلیون تومان تسهیلات مسکن دریافت کنند.حداکثر مدت بازپرداخت این تسهیلات ۲۰ ساله است.

معرفی خدمات بانک توسعه صادرات ایران به فعالان اقتصادی لرستان

خبرهای بانکی-نشست تخصصی بانک توسعه صادرات ایران با فعالان اقتصادی و مشتریان لرستان با حضور رئیس کل اداره بازاریابی و رئیس شعبه خرم آباد و جمعی از کارشناسان حوزه های مختلف این بانک در تاریخ 12/12/99 به صورت مجازی برگزار شد.

در یازدهمین گردهمایی روسای موفق شعب بانک‌های کشور؛

روسای شش شعبه بانک گردشگری به عنوان برتر انتخاب شدند

خبرهای بانکی-روسای شش شعبه بانک گردشگری در یازدهمین گردهمایی روسای موفق شعب بانک‌های کشور با موضوع "مدیریت شعب در دوران اشاعه ویروس کرونا" به عنوان روسای برتر برگزیده شدند.

مدیرعامل بانک توسعه صادرات ایران تشریح کرد:

اهمیت صادرات غیر نفتی در برون رفت از فقر

خبرهای بانکی-مدیرعامل بانک توسعه صادرات گفت: اگزیم بانک ها با حمایت از توسعه، توانمند سازی زنجیره و تنوع بخشی پایه صادرات می توانند زمینه ساز افزایش صادرات غیرنفتی و به دنبال آن اشتغالزایی و رشد اقتصادی و برون رفت از فقر شوند.

نخستین تفاهم نامه همکاری بین بانکی فی مابین پست بانک ایران و بانک دی با حضور معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی به امضا می رسد

خبرهای بانکی-با حضور دکتر معمارنژاد معاون امور بانکی، بیمه و شرکت های دولتی وزارت امور اقتصادی و دارایی، نخستین تفاهم نامه همکاری بین بانکی فی مابین پست بانک ایران و بانک دی در راستای ارائه خدمات مالی و بانکی به روستاییان و خانواده شهدا و ایثارگران در شعب بانک دی و شعب و باجه های بانکی پست بانک ایران، روز شنبه شانزدهم اسفندماه به امضا مدیران عامل بانک های مذکور می رسد.

ویژگی های دسته چک جدید

خبرهای بانکی- محمدبیگی گفت: دسته چک های جدید که از سال ۱۴۰۰ صادر می شوند دارای ۳ ویژگی هستند که آن ها را از سایر دسته چک‌ها متمایز می کند.