پایگاه خبری اقتصادی و تحلیلی نیوزبانک

جستجو

خبرهای بانکی _ در پی نامه احمد توکلی به اسحاق جهانگیری برای احیای دوایر ارزش کالا در گمرکات به منظور وصول واقعی حقوق گمرکی کالا، معاون اول رئیس جمهور در دستوری به وزیر اقتصاد خواستار اقدام لازم در این زمینه شد.

مشاهده متن کامل

خبرهای بانکی _ ضو هیات تحقیق و تفحص قاچاق کالا با بیان اینکه افزایش قاچاق سوخت نگرانی جدی برای نمایندگان مجلس ایجاد کرده، گفت: ردپای برخی رانتها و منافع خاص در صادرات فرآورده‌های نفتی مشاهده می‌شود و دستگاههای نظارتی باید در این مورد ورود جدی داشته باشند.

مشاهده متن کامل

اخبار آرشیو...

نمایشگاه بورس فرصتی برای آشنایی با روشهای تامین مالی

خبرهای بانکی ـ مدیرعامل هلدینگ بانک توسعه صادرات گفت: ساختارها و روشهای متعددی که بازار سرمایه برای تامین مالی شرکتها دارد و در نمایشگاه بورس، بانک و بیمه نیز به خوبی نمایش داده شده، فرصت مناسبی است تا شرکتهای تولید کننده بتوانند از آن استفاده کنند.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح خبر داد:

برنامه‌ریزی برای افزایش تولید بنزین یورو۴

خبرهای بانکی ـ مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح (ساتا) با اشاره به راه اندازی ۲ مجتمع پتروشیمی در ماه‌های پیشرو گفت: با ورود صنایع جدید به بورس حدود ۱۰ میلیارد دلار به ظرفیت سرمایه گذاری بورس کشور افزوده می‌شود.

مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر بیان کرد:

پرداخت ۷۵۲ هزار فقره وام قرض الحسنه به نیازمندان

خبرهای بانکی ـ مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر اظهارداشت: در سال گذشته تعداد ۷۵۲ هزار فقره تسهيلات قرض الحسنه به ارزش ۸۲ هزار ميليارد ريال، به اقشار متوسط و ضعيف جامعه پرداخت شده است.

جزئیات کارت اعتباری بیمه ملت

خبرهای بانکی ـ یکی از شرکت های بیمه، توسعه محصول کارت اعتباری را با رویکرد حمایت از تولیدکنندان داخلی و کالاهای ایرانی در دستور کار قرار داده است.

نرخ ۱۵ ارز بانکی از جمله پوند کاهش یافت

خبرهای بانکی ـ بانک مرکزی نرخ ۳۹ ارز را برای امروز اعلام کرد که براساس آن نرخ ۱۵ ارز از جمله پوند نسبت به روز چهارشنبه کاهش و نرخ ۱۴ واحد پولی دیگر افزایش یافت؛ همچنین نرخ ۱۰ ارز مانند دلار و یورو ثابت ماند.

مشارکت بانک ملی در رخداد تبریز 2018

خبرهای بانکی ـ بانک ملی در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی خود و همچنین با هدف معرفی کشورمان به عنوان مقصد گردشگری مناسب با توجه به پیشینه تاریخی، تنوع جغرافیایی و... در رخداد تبریز 2018 مشارکت فعالی داشته است.

با اعلام بورس کالا صورت می‌گیرد:

افزایش وجه تضمین معاملات قراردادهای آتی سکه

خبرهای بانکی ـ پس از جلسه معاملاتی امروز چهارشنبه مبلغ وجه تضمین برابر با یک میلیون و 900 هزار تومان وجه تضمین اولیه به همراه وجه تضمین اضافی سه میلیون و 500 هزار تومان در مجموع مبلغ 5 میلیون و 400 هزار تومان تعیین می‌شود.