پایگاه خبری اقتصادی و تحلیلی نیوزبانک

جستجو

خبرهای بانکی- نمایندگان مردم در خانه ملت، شرط تایید وثاقت و امانت از سوی بانک مرکزی را از شروط انتخاب مدیرعامل و هیات مدیره بانک ها و موسسات مالی و اعتباری قرار دادند.

مشاهده متن کامل

خبرهای بانکی- رییس جمهور در مراسم روز ملی صادرات با اشاره به تولید درون زا در اقتصاد مقاومتی تاکید کرد: اساس سیاست تعامل سازنده دولت یازدهم، مناسب کردن محیط روابط بین الملل برای صادرات و اشتغال جوانان و واردات آسانتر کالاهای سرمایه ای و مواد اولیه است.

مشاهده متن کامل

خبرهای بانکی- یادداشت هفتم از پرونده هفته (اشتغال و رشد اقتصادی در سال چهارم ریاست‌جمهوری)، تحدید اعتبارات عمرانی و نوسان بالای تملک دارایی‌های سرمایه‌ای در مقایسه با مخارج جاری، تعلل دولت در بازپرداخت بدهی دولت و شرکت‌های دولتی به پیمانکاران و افزایش مطالبات فروشندگان خدمات و تجهیزات از دولت، می‌تواند از عوامل مؤثر بر تفاوت اثرگذاری تکانه مخارج جاری و عمرانی بر مخارج مصرفی بخش خصوصی و به‌دنبال آن بر رشد اقتصادی باشد.

مشاهده متن کامل

خبرهای بانکی- رییس کل بانک مرکزی در جلسه هماهنگی برای سفر کاروان تدبیر و امید به استان مرکزی گفت: اهتمام نظام بانکی برای تقویت بنیه اقتصادی استان ها و از جمله استان مرکزی است چرا که اختصاص بهینه منابع نظام بانکی به رشد و توسعه در استان های کشور منجر می شود و اشتغالزایی را به همراه دارد.

مشاهده متن کامل

خبرهای بانکی- نشست تخصصی « مشتقات با رویکرد قراردادهای اختیار معامله و کاربردهای آن در مدیریت ریسک بازار» سوم آبان ماه برگزار می‌شود.

مشاهده متن کامل

خبرهای بانکی- رییس کانون بانک های خصوصی با تاکید بر ضرورت توسعه ابزارهای بدهی برای تامین منابع مورد نیاز بخش خصوصی گفت: دولت در آرام کردن بازارها و ایجاد ثبات موفق بوده است.

مشاهده متن کامل

اخبار آرشیو...

محمدابراهيم پورزرندي مديرعامل موسسه خبرداد:

موسسه ثامن درخط پايان اخذ مجوز

خبرهای بانکی- مديرعامل موسسه اعتباري ثامن گفت: با اتمام مراحل پذيره‌نويسي و دريافت مجوز پول‌شويي به‌زودي ثبت موسسه انجام مي‌شود.

سیف:

امضا و تعهد محرمانه ای به اف.ای.تی.اف نداده ایم

خبرهای بانکی- رئیس کل بانک مرکزی با تاکید بر اینکه وزیر اقتصاد ایران هیچ تعهد محرمانه ای به گروه ویژه اقدام مالی (اف.ای.تی.اف) نداده است؛ تصریح کرد: امضای طیب نیا براساس مصوبه شورای عالی پولشویی بوده است.

طراحی سیستم هشدار سریع در شبکه بانکی کشور

خبرهای بانکی- پژوهشکده پولی و بانکی مقاله ای با عنوان «طراحی سیستم هشدار سریع در شبکه بانکی کشور» تدوین کرده که در آن نبود سیستم مناسب پایش سلامت بانک های کشور در سال های اخیر موجب نوسانات شدید رتبه سلامت مالی بانک ها و کاهش رفاه تمامی ذی نفعان بیان شده است.

با برگزاري مراسم قرعه‌کشي؛

برندگان جوايز جشنواره کارت هديه بانک اقتصادنوين مشخص شدند

خبرهای بانکی- با برگزاري مراسم قرعه‌کشي، برندگان جوايز دومين دوره جشنواره کارت هديه بانک اقتصادنوين مشخص شدند با برگزاري مراسم قرعه‌کشي جوايز دومين دوره جشنواره کارت هديه بانک اقتصادنوين، برندگان جوايز اين جشنواره مشخص شدند.

در دیدار مدیرعامل بانک توسعه صادرات با یک بانک دولتی فرانسه مطرح شد:

اولویت تامین مالی SMEها و صنایع دانش بنیان

خبرهای بانکی- در دیدار مدیرعامل بانک توسعه صادرات با مدیران ارشد بانک BPI France فرانسه زمینه های همکاری این دو بانک بررسی و بر تامین مالی پروژه های مشترک، حمایت از بنگاه های کوچک و متوسط و نیز حمایت از صنایع دانش بنیان تاکید شد.

8 آبان ماه:

سامانه بومی چکاوک بانک قوامین بهره برداری می شود

خبرهای بانکی- طراحی و پیاده سازی سامانه بومی چکاوک بانک قوامین که توسط اداره نرم افزار معاونت فاوا و با هماهنگی اداره خزانه داریکل و مبادلات انجام گرفته، هشتم آبان ماه سال جاری به بهره برداری می رسد.

ارائه خدمات بدون کارت توسط موسسه کوثر

خبرهای بانکی- موسسه اعتباری کوثر به منظور توسعه خدمات غيرحضوري، ارتقاي خدمات الکترونیک و پاسخگويي به نياز مشتريان امکان برداشت وجه بدون کارت ، دریافت شماره شبا و مسدود نمودن کوثر کارت از دستگاه های خودپرداز را فراهم ساخته است.

مدیرعامل بانک شهر تصریح کرد:

تاکید بر نقش بانک‌ها در رونق شرایط اقتصادی

خبرهای بانکی- مدیر عامل بانک شهر با بیان این‌که چگونگی چرخه اقتصادی و مالی کشور از اهمیت ویژه ای در رونق اقتصادی برخوردار است، بر نقش بانک‌ها در ایجاد این شرایط تاکید کرد.

در همایش فصلی صورت گرفت:

تقدیر از مدیران شعب برتر بانک توسعه تعاون

خبرهای بانکی- در همایش فصلی که با حضور سرپرست بانک توسعه تعاون، اعضاء هیأت مدیره، مدیران ستادی و ادارات شعب در شهر شیراز برگزار شد از روسای شعب برتر تقدیر به عمل آمد.