پایگاه خبری اقتصادی و تحلیلی نیوزبانک

جستجو

خبرهای بانکی- مدیر پژوهشی پژوهشکده پولی و بانکی بانک مرکزی نرخ‌های سود حقیقی بالا را زمینه‌ساز چالش‌های متنوع برای اقتصاد ایران دانست و گفت: ازآنجا ‌که مدیریت نرخ سود در چهارچوب سیاست‌های پولی یکی از چالش‌های جاری اقتصاد کشور است، به همین دلیل این بحث در بیست و ششمین همایش سالانه سیاست‌های پولی و ارزی بررسی خواهد شد.

مشاهده متن کامل

خبرهای بانکی- طبق تصمیم هیات دولت امروز مهلت کمیته ویژه بررسی سرقت ۲ میلیارد دلاری آمریکا از دارایی های بلوکه شده ایران تمام می شود و باید دید وزیر امور اقتصادی و دارایی چه گزارشی به دولت خواهد داد.

مشاهده متن کامل

خبرهای بانکی- عیسی رضایی بابیان اینکه اقتصاد ایران بانک محور است، گفت: بار سنگین تأمین مالی در کشور بر عهده بانک‌ها است و شبکه بانکی کشور نیز در حال حاضر با کمبود نقدینگی مواجه است و اولین گام در این راستا پرداخت بدهی دولت به بانک‌ها است.

مشاهده متن کامل

پس از اقدام عجیب بانک مرکزی ژاپن در عدم تغییر سیاست های پولی، ارزش دلار آمریکا همچنان روند نزولی خود را ادامه داده و موجب شده تا قیمت جهانی طلا به بالاترین سطح در 7 هفته اخیر برسد.

مشاهده متن کامل

خبرهای بانکی- رهبر معظم انقلاب تولید داخلی را به‌‌عنوان یک مسئله‌ مقدس عنوان و تأکید کردند: جنسی که مشابه داخلی دارد مطلقاً نباید وارد شود.

مشاهده متن کامل

خبرهای بانکی- رییس کل بانک مرکزی در پی توقیف بیش از دو میلیارد دلار از دارایی‌های کشورمان با حکم دیوان عالی آمریکا به بهانه واهی مشارکت ایران در انفجار پایگاه تفنگداران دریایی آن کشور در بیروت، روند این موضوع را تشریح کرد.

مشاهده متن کامل

اخبار آرشیو...

رئیس بزرگترین بانک کره جنوبی مهمان بانک ملی

خبرهای بانکی- همزمان با سفر رئیس جمهور کره جنوبی به ایران، هام یانگ جو رئیس بانک KEB Hana بزرگترین بانک کره جنوبی با دکتر عبدالناصر همتی مدیرعامل بانک ملی ایران در ساختمان مرکزی این بانک دیدار و گفت‌وگو کرد.

یازدهمین جشنواره پژوهش‌های دانش‌آموزی تبیان:

جشنواره تبیان با حمایت بانک انصار برگزارشد

خبرهای بانکی- با هدف ترویج فرهنگ و نهادینه شدن پژوهش در میان دانش‌آموزان و شناسایی استعدادها و نخبه ها و جهت دهی به آن ها برای به بارنشستن ایده ها و نوآوری ها با حضور وزیرآموزش وپروش، رییس سازمان تبلیغات اسلامی و مدیران عرصه فرهنگی کشور و 5 هزار دانش آموزدر مرکز همایش های دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد.

مدیرعامل بانک توسعه صادرات جزئیات بسته صادراتی را تشریح کرد

خبرهای بانکی- مدیر عامل بانک توسعه صادرات گفت: تقویت تولید صادرات محور یکی از بند های مهم سیاست های اقتصاد مقاومتی است براین اساس صندوق توسعه ملی تصمیم دارد دو هزار میلیارد تومان تسهیلات صادراتی به بانک‌ها پرداخت کند.

بانک انصار از سامانه خودکارِ فروش کارت شهروندي رونمايي کرد

خبرهای بانکی- دکترابراهيمي مديرعامل بانک انصاربه اتفاق فروتن، مجاهدي، سعيدي‌مدني،خالقي، چمک و رضازاده ،قائم مقام و معاونين اين بانک در محل شرکت سامانه الکترونيک انصار حضور يافت تا ضمن ديدار بامديرعامل، مديران وکارشناسان و بازديد از قسمت هاي مختلف اين شرکت، سامانه الکترونيکي فروش کارت شهروندي انصار را رونمايي کند.

مراسم هم انديشي توجیحی و آموزشي بانک دی برگزارشد

خبرهای بانکی- هم انديشي توجیحی و آموزشي برنامه‌هاي سال 1395 با رويکرد مروري بر عملکرد سال 1394 (قوت‌ها و ضعف‌ها) و تشريح برنامه‌هاي سال 1395 شعب طی سه جلسه و با حضور رؤسا و کارکنان شعب منتخب تهران و شهرستان برگزار شد.

تسهیلات پرداختی بانک ها ۲۲ درصد افزایش یافت

خبرهای بانکی- تسهیلات پرداختی بانک‌ها طی 12 ماهه سال 1394 به بخشهای اقتصادی مبلغ 4173.2 هزار میلیارد ریال است که در مقایسه با 12 ماهه سال 1393 مبلغ 759.1 هزار میلیارد ریال (معادل 22.2 درصد) و نسبت به 11 ماهه سال 1394 مبلغ 690.8 هزار میلیارد ریال (معادل 19.8 درصد) افزایش داشته است.

ایجاد شهرنت‌ها در سطح کشور؛

شهروندان برای استفاده از خدمات بانک شهر حکمفرمایی می کنند

خبرهای بانکی- مدیرعامل شرکت توسعه و نوآوری شهر از شرکتهای بانک شهر، با بیان اینکه ورود پیشخوان‌های شهرنت‌، زمینه ارائه خدمات نوین بانکی را به شکلی متفاوت فراهم کرده است، از افزایش درخواست مدیران شهری برای ایجاد شهرنت‌ها در سطح کشور خبر داد.