پایگاه خبری اقتصادی و تحلیلی نیوزبانک

جستجو

خبرهای بانکی ـ استاد مالی مدرسه بیزنس اروپا، ویسبادن با بیان اینکه پرداخت وام‌ها از سوی بانک‌ها باید با تخمین ریسک آنها همراه باشد، گفت: چرخه اقتصاد خرد و توجه به آن می‌تواند بسیاری از تبادلات بانکی را به مسیر درست خود هدایت کند.

مشاهده متن کامل

خبرهای بانکی ـ رئیس پژوهشکده پولی و بانکی از ابلاغ طرح جدید بانک مرکزی برای اصلاح سرمایه بانک ها خبرداد و گفت: اختلافات حقوقی بانک های ایرانی و اروپایی به یک درصد هم نمی رسد.

مشاهده متن کامل

خبرهای بانکی ـ رئیس بخش نظارت موسسه بافین آلمان تاکید کرد: یکی از نکاتی که بانک های بزرگ به ویژه اروپایی نباید آن را تکرار کنند، احتیاط بسیار زیاد در همکاری با بانک های ایرانی به دلایل سیاسی است.

مشاهده متن کامل

خبرهای بانکی ـ وزیر امور خارجه با بیان اینکه زنجیرهایی که به دلیل تحریم‌های هسته‌ای بر دست و پای سیستم بانکی بسته بود باز شده‌اند، گفت: در حوزه عملیاتی به شرایط قبل تحریم نزدیک شده‌ایم.

مشاهده متن کامل

اخبار آرشیو...

وزیر راه و شهرسازی :

اوراق مشارکت طرح های زودبازده برای تامین مالی نوسازی ناوگان هوایی وارد بازار می شود

خبرهای بانکی ـ وزیر راه و شهرسازی از دو طرح بزرگ لیزینگی دولت با عنوان لیزینگ راه آهن و هوایی خبرداد و گفت: اوراق مشارکت طرح های زودبازده برای تامین مالی نوسازی ناوگان هوایی به زودی وارد بازار می شود.

تحول اکوسیستم کارآفرینی با صندوق‌های خطرپذیر

خبرهای بانکی ـ رییس هیات مدیره انجمن صنفی کارفرمایی صندوق‌ها و نهادهای سرمایه‌گذاری خطرپذیر کشور اظهارداشت: شکل‌گیری این نهادها تاثیر شگرفی بر تغییر اکوسیستم اقتصادی و کارآفرینی کشور دارد.

استاد مالی مدرسه بیزنس اروپا :

چرخه اقتصاد خرد و توجه به آن می‌تواند تبادلات بانکی را به مسیر درست خود هدایت کند

خبرهای بانکی ـ استاد مالی مدرسه بیزنس اروپا، ویسبادن با بیان اینکه پرداخت وام‌ها از سوی بانک‌ها باید با تخمین ریسک آنها همراه باشد، گفت: چرخه اقتصاد خرد و توجه به آن می‌تواند بسیاری از تبادلات بانکی را به مسیر درست خود هدایت کند.

رئیس فروم بین‌المللی بانکداران فرانکفورت :

سرمایه‌گذاران اروپایی خواهان سرمایه‌گذاری درحوزه های نفت، گاز و زیرساخت ها در ایران هستند

خبرهای بانکی ـ رئیس فروم بین‌المللی بانکداران فرانکفورت با بیان اینکه جذب سرمایه‌گذاری خارجی در ایران لازم است، گفت: بسیاری از سرمایه‌گذاران اروپایی خواهان سرمایه‌گذاری درحوزه های نفت، گاز و زیرساخت ها در ایران هستند.

مدیرعامل پیشین بانک اقتصاد نوین :

تاکید بر لزوم تشکیل شرکت مدیریت دارایی در نظام بانکی

خبرهای بانکی ـ مدیرعامل پیشین بانک اقتصاد نوین نسبت به نبود دادگاه تخصصی برای پیگیری مطالبات معوق و بلاتکلیفی پرونده ها انتقاد و تشکیل شرکت مدیریت دارایی در نظام بانکی را پیشنهاد کرد.

سربازرس اداره مبارزه با پولشویی بانک مرکزی :

تراکنش های مشکوک توسط بانک مرکزی بررسی می شود

خبرهای بانکی ـ سربازرس اداره مبارزه با پولشویی بانک مرکزی با تاکید بر اینکه تراکنش های مشکوک توسط بانک مرکزی بررسی می شود، گفت: تشکیل شورایعالی مبارزه با پولشویی به ریاست وزیر اقتصاد و با حضور تعدادی از وزرا و مسئولین دیگر ریشه در اصل ۴۹ قانون اساسی ایران دارد.

رئیس مرکز همکاری های فنی بانک مرکزی آلمان :

باید میان دو بانک مرکزی ایران و آلمان، زمینه همکاری ها افزایش یابد

خبرهای بانکی ـرئیس مرکز همکاری های فنی بانک مرکزی آلمان گفت: باید با پل زدن میان دو بانک مرکزی ایران و آلمان، زمینه همکاری ها افزایش یابد و بستری برای اجرای استانداردهای بین المللی در ایران ایجاد شود.