پایگاه خبری اقتصادی و تحلیلی نیوزبانک

جستجو

خبرهای بانکی _ در پی نامه احمد توکلی به اسحاق جهانگیری برای احیای دوایر ارزش کالا در گمرکات به منظور وصول واقعی حقوق گمرکی کالا، معاون اول رئیس جمهور در دستوری به وزیر اقتصاد خواستار اقدام لازم در این زمینه شد.

مشاهده متن کامل

خبرهای بانکی _ ضو هیات تحقیق و تفحص قاچاق کالا با بیان اینکه افزایش قاچاق سوخت نگرانی جدی برای نمایندگان مجلس ایجاد کرده، گفت: ردپای برخی رانتها و منافع خاص در صادرات فرآورده‌های نفتی مشاهده می‌شود و دستگاههای نظارتی باید در این مورد ورود جدی داشته باشند.

مشاهده متن کامل

خبرهای بانکی ـ معاون اول رئیس جمهور با بیان اینکه مشکل عمده پروژه‌های عمرانی کشور محدودیت منابع مالی است، از ابتکارات جدید دولت برای تأمین مالی خبر داد و گفت: در افتتاح قطعه یک آزادراه تهران-شمال تأخیر داریم.

مشاهده متن کامل

اخبار آرشیو...

تعیین مزد ۹۷ کارگران در ایستگاه آخر

خبرهای بانکی ـ در حالی امروز جلسه شورای عالی کار با حضور شرکای اجتماعی و وزرای اقتصادی در حال برگزاری است که به احتمال قوی دستمزد ۹۷ کارگران تعیین خواهد شد.

اطلاعیه پست بانک درخصوص هزینه پیامک حساب‌های مشتریان

خبرهای بانکی ـ با توجه به اطلاع‌رسانی‌های انجام شده از طریق وب سایت این بانک، اخبار منتشره در رسانه ها و همچنین ارسال پیامک به مشتریان، مقرر است که به ازای هریک از حساب‌های مشتریان مبلغی به عنوان هزینه سالانه خدمات پیامک به شرح ذیل دریافت شود:

تسویه «پایا»، دو بار در روز انجام می شود

خبرهای بانکی _ بانک مرکزی، با توجه به ایام پایانی سال و در راستای تسهیل گردش وجوه و دریافت به موقع وجوه دولتی، سیکل تسویه سامانه «پایا» در روزهای غیر تعطیل رسمی را از تاریخ ۹۶.۱۲.۲۸ تا اطلاع ثانوی به دو بار در روز تغییر داد.

شعب ﮐﺸﯿﮏ ﻧﻮروزی ﺑﺎﻧﮏ ﭘﺎرﺳﯿﺎن اﻋﻼم شد

خبرهای بانکی ـ با شادباش فرا رسیدن عید نوروز و سال نو ، برای آسایش و دسترسی مشتریان گرامی به خدمات بانک ، مطابق سال های گذشته ، فهرست شعب کشیک تهران و شهرستان خود ، در تعطیلات نوروز 97 را اعلام کرد.

امضا تفاهم‌نامه ساخت مدرسه در روستاي زلزله زده سياه بيد سلفي استان کرمانشاه

خبهای بانکی ـ طي مراسمي با حضور مديرعامل بانک اقتصادنوين و معاون پشتيباني مشارکت هاي مردمي سازمان نوسازي، توسعه و تجهيز مدارس کل کشور، توافق‌نامه احداث مدرسه در روستاي زلزله‌زده سياه بيد سلفي استان کرمانشاه استان به امضا رسيد.

بررسی تامین اعتبار خرید کمباین برای کشاورزان استان توسط پست بانک

خبرهای بانکی ـ نشست مشترکی با حضور استاندارمرکزی، مدیر سازمان جهاد کشاورزی، مدیر کارخانه کمباین سازی ایران، مدیر شعب پست بانک و جمعی از مدیران اجرایی استان به منظور بررسی راهکارهای تامین اعتبار خرید کمباین برای کشاورزان منطقه توسط پست بانک برگزار گردید.

افزایش تعداد و متوسط ارزش روزانه معاملات بازار بین بانکی ریالی

خبرهای بانکی ـ تعداد و متوسط ارزش روزانه کل معاملات انجام شده بازار بین بانکی ریالی در یازده ماهه ابتدایی سال ۱۳۹۶، به ترتيب با ۱۹.۸ و ۸۸.۲ درصد افزايش نسبت به دوره مشابه سال قبل به ۳۴۸۵۹ فقره با متوسط ارزش روزانه ۲۰۷ هزار ميليارد ريال رسيد.