پایگاه خبری اقتصادی و تحلیلی نیوزبانک

جستجو

خبرهای بانکی ـ يک ماهي از طوفان چند ساعته مسئولان اقتصادي دولت درباره ضرورت کاهش نرخ سود بانکي مي‌گذرد. در اين مدت جلسات متعددي ميان مسئولان، کارشناسان و فعالان بانکي برگزار شده ولي هيچ يک از اين تلاش‌ها تاکنون موفق نبوده است. طهماسب مظاهري رئيس کل اسبق بانک مرکزي مشکل را جای دیگری می‌داند و چاره را در حذف سود علي‌الحساب از شبکه بانکي؛ اقدامی که قطعا با نارضایتی‌هایی از سوی مردم مواجه خواهدشد و اجرای آن جسارت زیادی می‌طلبد.

مشاهده متن کامل

اخبار آرشیو...

ارتفاعات البرز شاهد حضور پر شور مدیران و بانکداران بانک‌پاسارگاد بود

خبرهای بانکی ـ ارتفاعات البرز، بار دیگر در تاریخ 27 اَمرداد سال 1396، شاهد حضور پر شور مدیران و بانکداران بانک‌پاسارگاد بود. در این برنامه سراسری عده‌ای از بانکداران بانک‌پاسارگاد، به قله مرتفع توچال صعود کردند.

۴ هزار طرح اشتغال روستایی در سراسر کشور آماده شد

خبرهای بانکی ـ معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور با اشاره به اینکه ۴ هزار طرح اشتغال روستایی در سراسر کشور تنظیم شده است گفت: به محض آنکه مجلس قانون مرتبط با توسعه اشتغالزایی روستایی را ابلاغ کند آمادگی لازم برای اجرای آن داریم.

قطع گاز فردا در منطقه ۲۰ تهران

خبرهای بانکی ـ شرکت گاز استان تهران اعلام کرد: گاز محدوده هایی در منطقه ۲۰ شهرداری به لحاظ پاره‌ای تعمیرات بر روی شبکه، در روز یکشنبه ۲۹ / ۰۵/ ۹۶ از ساعت ۹ صبح تا ۱۸ قطع خواهد شد.

شرط توزیع سود سهام عدالت تا پایان شهریور اعلام شد

خبرهای بانکی ـ رئیس سازمان خصوصی سازی گفت: در صورتی که سود واریزی شرکتهای حاضر در پرتفوی سهام عدالت به حساب این سازمان از مرز ۴۰۰ میلیارد تومان گذر کند، اولین سود سهام عدالت تا پایان شهریور ماه امسال به مشمولان پرداخت خواهد شد.