پایگاه خبری اقتصادی و تحلیلی نیوزبانک

جستجو

خبرهای بانکی- رئیس دفتر رئیس جمهوری افتتاح حساب برای بانک مرکزی ایران در بانک مرکزی سوئد را گام عملی و موثری در تسهیل روابط اقتصادی دو کشور توصیف و ابراز امیدواری کرد که این مهم هرچه سریعتر عملیاتی شود.

مشاهده متن کامل

خبرهای بانکی- رئیس کانون بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی گفت: ارائه سیستم های بانکی در حال حاضر در حد استانداردهای جهانی است اما در برخی زمینه ها کمبودهایی وجود دارد که بازآفرینی نظام بانکی سهم زیادی در رفع آن خوهد داشت.

مشاهده متن کامل

خبرهای بانکی- کارشناسان می‌گویند ثبت تراکنش‌های USSD از مسیر کانال پیوند امنیت برقرار می‌کند اما منجر به کاهش استقبال از این نوع خدمت در میان مردم و خالی ماندن سامانه پیوند از دیتا به‌ منظور تراکنش از این مسیر می‌شود.

مشاهده متن کامل

خبرهای بانکی- علی ‏اشرف افخمی رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل بانك صنعت و معدن گفت: بانك صنعت و معدن در قالب طرح رونق تولید صنایع كوچك و متوسط مبلغ ١٢ هزار و ٦٦٠ میلیارد ریال به ٩٥٦ واحد صنعتی نیمه ‏تمام پرداخت كرده است.

مشاهده متن کامل

خبرهای بانکی- مدیر گروه بانکداری اسلامی پژوهشکده پولی و بانکی بانک مرکزی با بیان اینکه در زمینه برقراری ارتباط با بانک های خارجی مشکلات و ضعف هایی در نظام بانکی وجود دارد، گفت: فن آوری اطلاعات این مشکلات را کاهش داده است البته استفاده صرف از فن آوری کافی نیست و باید بسترهای فرهنگی، اجتماعی و غیره را نیز ارتقا داد.

مشاهده متن کامل

خبرهای بانکی- در صورتی که جهش هفته گذشته نرخ ارز تثبیت شود، انتظار می‌رود که فرصت‌های محدودی برای صادرکنندگان ایجاد شود؛ اما هزینه این مسئله، آسیب شدید واردکنندگان کالاهای سرمایه‌ای و افزایش ریسک در اقتصاد ایران است.

مشاهده متن کامل

اخبار آرشیو...

مدیرعامل بانک پاسارگاد در همایش سالانه انجمن حسابداری ایران؛

استانداردهای بین المللی گزارشگری مالی، از الزامات بنگاه های اقتصادی است

خبرهای بانکی- همایش سالانه انجمن حسابداری ایران با عنوان «نظارت و انضباط مالی» با حمایت بانک‌پاسارگاد مصادف با روز حسابدار، در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما برگزار شد.

رئیس کل بیمه مرکزی مطرح کرد:

راهکار کاهش ۴۰ درصدی حق بیمه ثالث

خبرهای بانکی- رئیس کل بیمه مرکزی با بیان اینکه ۳۰ درصد از خودروها فاقد بیمه نامه شخص ثالث هستند، از ارائه پیشنهادی به قوه قضاییه برای کاهش ۴۰ درصدی نرخ حق بیمه شخص ثالث خبر داد.

مدیر امور شعب و بازاریابی بانک توسعه صادرات در سمنان مطرح کرد:

حمایت ویژه از صادرات کالا و خدمات دارای ارزش افزوده بالا

خبرهای بانکی- مدیر امور شعب و بازاریابی بانک توسعه صادرات در نشست تخصصی با صادرکنندگان و فعالان اقتصادی استان سمنان یکی از رویکردهای این بانک را حمایت ویژه از صادرات کالا و خدماتی عنوان کرد که بجای خام فروشی، ایجاد کننده ارزش افزوده بالا باشند.

اقدامی دیگر در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی؛

افتتاح مرکز بهداشتی-درمانی توسط بانک پاسارگاد

خبرهای بانکی- بانک‌پاسارگاد در راستای ایفای رسالت‌های اجتماعی خود، یک مرکز بهداشتی- درمانی در روستای جوشین از توابع ورزقان تبریز افتتاح کرد.

دلار ۱۹ تومان گران شد

خبرهای بانکی- قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید و قدیم در بازار امروز تهران ثابت ماند، اما هر دلار ۱۹ تومان افزایش قیمت نشان می‌دهد.

عضو هیات مدیره بانک کشاورزی تشریح کرد:

اثر پذيري و اثرگذاري انسان و سازمان در قالب فرهنگ سازماني

خبرهای بانکی- دومین مرحله از دوره های آموزشی بدو خدمت کارکنان جدید الاستخدام بانک کشاورزی با حضور مسعود شریفات عضو هیات مدیره ناظر بر حوزه سرمایه انسانی وساختاری این بانک صبح روز شنبه 20 آذر در مرکز آموزش بابلسر آغاز شد.

عرضه کارت های اعتباری جدید بانک ملت

خبرهای بانکی- بانک ملت در راستای تکمیل سبد خدمات بانکی و ارائه خدمات نوین به مشتریان نسبت به طراحی کارت اعتباری جدید تحت عنوان"شاپ کارت ملت" و راه اندازی شبکه فروشگاهی"ملت شاپ" اقدام نموده است.

مدیرکل ورزش و جوانان لرستان:

پست‌بانک‌ منابع قرض‌الحسنه ازدواج را به جوانان اختصاص داده است

خبرهای بانکی- علی‌یاور عزیزپور مدیرکل ورزش و جوانان استان لرستان درجلسه بررسی عملکرد ستاد ساماندهی امورجوانان گفت: پست بانک‌ایران 100 درصد منابع قرض‌الحسنه ازدواج خود را به جوانان اختصاص داده و به‌ نحو احسن همکاری را با ستاد ساماندهی امورجوانان دارد.