پایگاه خبری اقتصادی و تحلیلی نیوزبانک

جستجو

خبرهای بانکی- بالاخره مدیر عامل رفاه بعد از روزها سکوت به سخن امد وگفت: سندی که در رسانه‌ها منتشر شد پرینت گردش حساب من بود که مانده حساب را در ۱۰ ماه گذشته نشان می‌داد و تنها حقوق ماه اسفند ماه نبود .

مشاهده متن کامل

خبرهای بانکی- رئیس جمهوری در دستوری از معاون اول خود خواست تا در اسرع وقت همه موارد تخلف و هرگونه سوء استفاده درخصوص حقوق و پاداش های پرداختی به مدیران در دستگاه های اجرایی را شناسایی کرده و وجوهی که به ناحق پرداخت شده به بیت المال مسترد و مدیران متخلف عزل شوند.

مشاهده متن کامل

خبرهای بانکی- رئیس کل بیمه مرکزی گفت: اگر نرخ شکنی و ارائه نرخ های غیرفنی و رقابت های ناسالم در صنعت بیمه ادامه یابد، بیمه مرکزی و شورای عالی بیمه با اعلام کف نرخ ها به موضوع ورود پیدا خواهد کرد.

مشاهده متن کامل

خبرهای بانکی- محمد هاشم بت‌شکن، مدیرعامل بانک مسکن گفت: ایستادگی بانک مرکزی در استمرار سیاست کاهش نرخ تورم در کشور بدون شک موجب کاهش نرخ سود تسهیلات و سپرده‌های بانکی خواهد شد و با ادامه این روند شاهد رشد اقتصادی و خروج از رکود خواهیم بود.

مشاهده متن کامل

خبرهای بانکی- وزیر خارجه ایران با تاکید بر اینکه ایران کشوری توانا است و بر موانع بانکی موجود نیز فائق می‌آید گفت: ایرانیان با قوت و عزم راسخ وارد حوزه اقتصاد و سرمایه‌گذاری شده‌اند.

مشاهده متن کامل

خبرهای بانکی- وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از جلسه امروز خود با رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور به‌منظور بررسی نحوه اجرای قانون حذف ۲۴میلیون نفر پُردرآمد از دریافت یارانه خبر داد.

مشاهده متن کامل

خبرهای بانکی- وزیرتعاون،کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه بیش از ۵۰ درصد مردم علاقه‌ای به تسهیلات بانکی ندارند گفت:اساسنامه صندوق ضمانت تعاون در هیأت وزیران اصلاح شده و به دنبال ایجاد بانک تخصصی تعاون هستیم.

مشاهده متن کامل

اخبار آرشیو...

زلزله در نظام بانکی رخ داد:

استعفای سه نفره در شبکه بانکی

خبرهای بانکی- به دنبال جریان انتشار فیش‌های حقوقی مدیران و به ویژه مدیران بانکی، ظاهرا سه مدیرعامل در شبکه بانکی استعفا کردند.

انتشار مرحله نخست اوراق رهنی بانک مسکن در 13 تیرماه:

اوراق رهنی بانک مسکن به فرابورس رسید

خبرهای بانکی- مرحله نخست اوراق رهنی بانک مسکن یکشنبه هفته آینده (سیزدهم تیرماه) در بازار فرابورس ایران پذیره‌نویسی می‌شود.

نماینده مشهد:

قیمت‌گذاری سهام پدیده به‌زودی نهایی می‌شود

خبرهای بانکی- حسین زاده بحرینی گریزی به مسائل پیرامون شرکت پدیده زد و افزود: قضیه این شرکت بسیار پیچیده است و کارهای خوبی در این حوزه انجام شده از جمله اینکه قیمت‌گذاری سهام پدیده تقریباً نهایی شده و منتظر مراحل نهایی اعلام عمومی آن هستیم .

مرور مطبوعات در این هفته‌:

جنجال فیش‌های حقوقی قربانی می‌گیرد

خبرهای بانکی- ماجرای فیش‌های حقوقی نجومی برخی مدیران دولتی، این هفته همچنان مرکز ثقل اخبار سیاسی و اقتصادی بود. هرچند موضوعاتی چون اعلام تک‌رقمی شدن نرخ تورم، کاهش نرخ سود تسهیلات بانکی توسط شورای پول و اعتبار و همچنین تصویب اصلاحیه بودجه 95 در دولت نیز در میان اخبار اثرگذار اقتصادی جا داشتند.

دولتی سکان مديريت بانک قرض الحسنه مهر را به اکبری سپرد

خبرهای بانکی- دولتی که از فروردین 94 سکان هدایت بانک قرض الحسنه مهر ایران را دراختیار گرفت و کارنامه موفقی از خود به ثبت رساند این وظیفه خطير را به مرتضی اکبری که در حال حاضر عضو هیئت مدیره بانک توسعه صادرات ايران است ، واگذاركرد .

صندوق بین الملی پول:

نسبت به توانایی ایران برای اعتماد سازی خوشبین هستیم

خبرهای بانکی- یک مقام ارشد صندوق بین المللی پول نسبت به توانایی ایران برای افزایش اعتماد جهانی به اقتصادش پس از ماه ها عدم تمایل برای سرمایه گذاری و تجارت در این کشور با وجود کاهش تحریم ها ابراز خوشبینی کرد.

در قالب طرح قیمت تضمینی انجام شد؛

معامله بیش از 11هزار تن جو دامی در بورس کالای ایران

خبرهای بانکی- بورس کالای ایران اعلام کرد : 11هزار و 856 تن جو دامی در قالب طرح قیمت تضمینی در بورس کالای ایران مورد معامله قرار گرفت که استانهای مرکز، غرب و شرق کشور در آن سهم شاخص داشتند.

به ریاست جهانگیری تشکیل شد؛

تصمیمات جدید ستاد مبارزه با قاچاق

خبرهای بانکی- معاون اول رئیس جمهور با اشاره به مجوز واردات موقت طلا برای تولید مصنوعات گفت: در سال گذشته حدود ۱۵ ميليارد دلار کالای قاچاق وارد کشور شد.

رئیس اداره مبارزه با پولشویی و تطبیق بانک توسعه صادرات:

طلسم ۸ ساله تحریم های مالی می‌شکند

خبرهای بانکی- رئیس اداره مبارزه با پولشویی و تطبیق بانک توسعه صادرات اعلام کرد: پس از ۸ سال، اولین بار است که در گزارش تعلیق بخشی از محدودیت های ایران در حوزه مبارزه با پولشویی، خبری از اظهارات تحقیرآمیز نیست و درخواست از بانک های جهان برای قطع روابط کارگزاری با ایران در آن دیده نمی شود.

چقازردی در راستای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی خبر داد:

آمادگی بانک سپه برای کمک به 1120 واحد تولیدی با پرداخت تسهیلات

خبرهای بانکی- مدیر عامل بانک سپه گفت: طبق برنامه ریزیهای صورت گرفته و در راستای حمایت از سیاست های اقتصاد مقاومتی دولت تدبیر و امید، بانک سپه ضمن بررسی طرحهای تولیدی مشکل دار در سراسر کشور آماده ارائه 10 هزار میلیارد ریال تسهیلات به این واحدها می باشد.

بورس کالا بهترین گزینه برای عرضه املاک بانک‌هاست

خبرهای بانکی=حامد سلطانی نژاد گفت: پیش بینی ما این است که به محض بهبود فضای بازار مسکن بازار املاک بانک‌ها نیز رونق گیرد، زیرا در حال حاضر بازار مسکن در حوزه مستغلات بزرگ، راکد است و هنوز بازار مسکن در این حوزه راه نیفتاده است و در صورتی که وضعیت این حوزه بهبود یابد ساز و کار بازار بورس کالا بهترین گزینه برای عرضه مستغلات بانک‌ها خواهد بود.

معاون فنی و درآمد سازمان تامین اجتماعی:

جزییات بخشودگی جرایم کارفرمایان خوش حساب

خبرهای بانکی-معاون فنی و درآمد سازمان تامین اجتماعی ضمن تشریح جزییات قانون بخشودگی جرایم کارفرمایان خوش حساب گفت: افرادی که در گذشته دچار مشکل شدند تا ۲۷ شهریور برای ارائه درخواست مهلت دارند.