پایگاه خبری اقتصادی و تحلیلی نیوزبانک

جستجو

خبرهای بانکی ـ بالغ بر 5718 میلیارد ریال سود، متفرعات و جرائم دیرکرد بدهکاران بانک کشاورزی با اجرای تبصره 35 قانون بودجه سال1395و دستور العمل ابلاغی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و در اجرای اهداف اقتصاد مقاومتی و سیاست های دولت تدبیر و امید از سوم اسفند 1395 تا 15 فروردین 1396 مورد بخشودگی قرار گرفت که این امر فرصتی طلایی برای کشاورزان بدهکار به منظور تسویه بدهی و ادامه کسب و کار و تولید خود بود.

مشاهده متن کامل

خبرهای بانکی ـ شرکت کارگزاری بانک مسکن در جریان تقدیر از برترین‌های بازار سرمایه دهمین دوره نمایشگاه بورس،‌ بانک و بیمه موفق شد با کسب عنوان برتر، لوح تقدیر از سوی سازمان بورس و اوراق بهادار دریافت کند.

مشاهده متن کامل

خبرهای بانکی ـ در پی انتشار خبر ابلاغ اجرای مالیات بر ارزش افزوده بیمه‌های عمر و زندگی از اسفندماه که به همراه متن بخشنامه در خبرگزاری فارس منتشر شد، مدیر بیمه‌های اشخاص بیمه ایران توضیحات تکمیلی را در این باره اعلام و تصریح کرد در بخشنامه جدید تنها نحوه و زمان دریافت مالیات ارزش افزوده تغییر کرده است.

مشاهده متن کامل

خبرهای بانکی ـ کارشناسان صنعت هوایی می‌گویند به نظر می‌رسد ایران‌ایر در تأمین مالی بوئینگ ۷۷۷ که پیش‌تر از سوی شرکت هواپیمایی ترکیش لغو سفارش شده بود، با مشکل مواجه شده است و احتمال دارد این خرید انجام نشود.

مشاهده متن کامل

خبرهای بانکی ـ مدیرعامل بانک سپه با اشاره به ایجاد واحد تطبیق در این بانک برای رعایت کامل استانداردهای بین المللی به منظور حضور فعال در عرصه جهانی گفت: با رعایت این استانداردها بانک سپه حضوری فعال در عرصه جهانی دارد.

مشاهده متن کامل

خبرهای بانکی ـ علی اشرف افخمی افخمی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانك صنعت و معدن گفت: این بانك در زمینه تأمین مالی پروژه های زیربنایی ، بویژه بخش های نیروگاهی، خطوط ریلی و صنایع هوایی از پتانسیل بالایی برخوردار است.

مشاهده متن کامل

اخبار آرشیو...

با وجود شایعات ورشکستگی در بازار پولی - مالی؛ بانک‌های داخلی همچنان سربلند

خبرهای بانکی ـ این روزها مشکلات بانک‌‌ها بویژه معوقات بانکی و زيان دهي تعدادي از بانك ها به دنبال تغيير چارچوب صورت هاي مالي براساس فرمت بانك مركزي، به موضوعی مهم در نظام پولی - مالی کشور تبديل شده و کارشناسان در حوزه هاي مختلف پولي و اقتصادي بارها واژه ورشکستگی بانک‌ها را مطرح كرده اند.

مهندس مهرانی:

ظرفیت‌سازی و‌ هوشمندسازی از توانمندی‌های سامانه بانکی جدید پست‌بانک ایران

خبرهای بانکی ـ مهندس مهرانی عضو هیأت‌مدیره پست‌بانک‌ایران در چهارمین همایش سراسری مدیران وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به یکپارچه‌سازی سامانه‌ها و استقرار سامانه جدید این بانک و تأکید بر توسعه خدمات، ارتقاء امنیت و سطح دسترسی مشتریان بانک در این سامانه اظهارداشت: خوشبختانه تغییر در نگاه مدیریتی در یکپارچه‌سازی سامانه‌های بانک و راه‌اندازی سامانه جدید موجب شد که این سیستم در سه محور؛ ظرفیت‌سازی،‌ هوشمندسازی و خدمات بانکداری الکترونیکی توانمندی‌های خود را انعکاس دهد.

عملکرد مطلوب بانک قرض الحسنه مهر ایران در مدیریت شعب استان خوزستان

خبرهای بانکی ـ نظر به تحقق بخش عمده ای از اهداف درنظر گرفته شده برای مدیریت شعب استان خوزستان در سال ۱۳۹۵ و همچنين تقدير از شعب پيشرو در زمينه جذب منابع و کاهش مطالبات بانکي، شعب برتر اين استان در دو شاخص رشد منابع و کاهش مطالبات مشخص و معرفي گرديد.

با تسهیلات بانک صنعت و معدن

افتتاح شرکت کاشی پردیس با حضور رئیس جمهور

خبرهای بانکی ـ در مراسمی با حضور رئیس جمهوری كشورمان طرح كاشی آباده با تسهیلات بانك صنعت و معدن افتتاح شد و با عرضه محصولات خود ، به ظرفیت تولید این كالا در كشورمان افزود.

مدیرعامل بانک کشاورزی: مدیریت حرفه ای، لازمه سرمایه گذاری پایدار است

خبرهاب بانکی ـ دکتر مرتضی شهید زاده رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل بانک کشاورزی با اشاره به ضرورت ادامه زیست حرفه ای سازمان ها گفت: فقط با مدیریت حرفه ای می توان پویایی سازمانی را وارد یک دوره از جهش و رشد خود کرد و مدیریت حرفه ای، لازمه سرمایه گذاری پایدار است.

مدیر امور فناوری اطلاعات بانک شهر خبر داد:

امکان استفاده از تکنولوژی NFC در نمایشگاه کتاب تهران

۴۰۰ هزار بن کارت برای متقاضیان صادر شد

خبرهای بانکی- مدیر امور فناوری اطلاعات بانک شهر با اشاره به پیش بینی صدور۴۰۰ هزار بن کارت برای متقاضیان در سی‌امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، از امکان استفاده از تکنولوژی NFC برای نخستین بار در این نمایشگاه خبر داد.

جهت تأمین سرمایه در گردش واحدهای تولیدی حوزه های ICT؛

پست‌بانک‌ تسهیلات ارزی پرداخت می‌کند

خبرهای بانکی ـ مهندس فلاح‌فر عضو هیأت‌مدیره پست‌بانک‌ایران در چهارمین همایش سراسری مدیران وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: با توجه به قرادادهای منعقده بین این بانک و صندوق توسعه ملی، با نرخ مناسب تسهیلات ارزی جهت تأمین سرمایه در گردش واحدهای تولیدی حوزه‌های ITو ICT پرداخت می‌شود.

تدوين و تبيين چشم‌انداز ثامن در بازار رقابت بانکي

خبرهای بانکی- جلسه شوراي راهبردي موسسه اعتباري ثامن باهدف بررسي اقدامات و برنامه‌هاي انجام‌شده، تدوين و تبيين چشم‌انداز ثامن در بازار رقابت بانکي با تاكيد بر اقتصاد مقاومتي، توليد و اشتغال،به رياست مديرعامل موسسه اعتباري ثامن برگزار شد.

همزمان با روز جهاني زمين پاک؛

بانک اقتصادنوين حاشيه رودخانه جاجرود را پاکسازي کرد

خبرهای بانکی ـ در آستانه 3 ارديبهشت روز جهاني زمين پاک (22 آوريل)، به همت بانک اقتصادنوين و در راستاي ايفاي مسئوليت‌هاي اجتماعي، حاشيه رودخانه جاجرود در پارک ملي "خجير" با حضور رئيس سازمان حفاظت محيط زيست، معاون رئيس جمهور در امور زنان و خانواده و مديران و کارکنان بانک اقتصادنوين از زباله پارکسازي شد.

اقدام و عمل بانک کشاورزی در دولت تدبیر و امید

خبرهای بانکی ـ بالغ بر 5718 میلیارد ریال سود، متفرعات و جرائم دیرکرد بدهکاران بانک کشاورزی با اجرای تبصره 35 قانون بودجه سال1395و دستور العمل ابلاغی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و در اجرای اهداف اقتصاد مقاومتی و سیاست های دولت تدبیر و امید از سوم اسفند 1395 تا 15 فروردین 1396 مورد بخشودگی قرار گرفت که این امر فرصتی طلایی برای کشاورزان بدهکار به منظور تسویه بدهی و ادامه کسب و کار و تولید خود بود.