پایگاه خبری اقتصادی و تحلیلی نیوزبانک

جستجو

خبرهای بانکی-مدیرعامل بانک شهر گفت: شهرداری تهران قصد دارد به جای بدهی خود فروشگاه شهروند و شهرآفتاب را به این بانک واگذار کند در حالیکه ما ترجیح می دهیم مطالبات خود را نقد یا به صورت سهام بانکی دریافت کنیم.

مشاهده متن کامل

خبرهای بانکی- معاون اول رئیس‌جمهور آیین‌نامه حذف یارانه نقدی خانوارهای چهارنفره به پایین را که درآمد سالانه‌شان بیش از 35 میلیون تومان در سال است‌، ابلاغ کرد.

مشاهده متن کامل

خبرهای بانکی- معاون نظارتی بانک مرکزی با بیان اینکه کارت‌های اعتباری موجب افزایش پایه پولی کشور نخواهد شد، گفت: تأمین مالی این طرح از منابع پرقدرت بانک مرکزی نخواهد بود بلکه از محل تسهیلات و منابع داخلی بانک‌هاست و تسهیلات خرد قبلی درقالب کارت‌های اعتباری پرداخت خواهد شد و انتظار می رود که این کارت‌ها به تدریج جایگزین تسهیلات خرد بانک‌ها شود.

مشاهده متن کامل

خبرهای بانکی- پست بانک به عنوان بانک توسعه ای و تخصصی حوزه ICT کشور، همگام با سایرسازمان ها و دستگاه های اجرائی برای ثبت نام اینترنتی سرشماری نفوس و مسکن سال 1395با مرکز آمار ایران همکاری می نماید.

مشاهده متن کامل

خبرهای بانکی- مشاور وزیر راه و شهرسازی گفت: انتشار اوراق رهنی نقش مؤثری در افزایش قدرت نقدینگی و تأمین مالی بازار مسکن دارد و در صورت استمرار و افزایش حجم اوراق می‌تواند زمینه‌ساز تحرک بازار مسکن شود.

مشاهده متن کامل

اخبار آرشیو...

بازی بازار سرمایه در هفته اخیر

خبرهای بانکی-یک کارشناس بازار سرمایه گفت: طی هفته ای که گذشت بازار بورس با فراز و نشیب همراه بود و در مجموع ۱.۱ درصد رشد را تجربه کرد.

رئیس اتحادیه تولیدکنندگان طلا و جواهر عنوان کرد

بازی نرخ بهره آمریکا با بازار طلا

رکود نسبی بازار سکه با نزدیک شدن به محرم

خبرهای بانکی-رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان طلا و جواهر با اشاره به اینکه بازار طلا و سکه طی هفته گذشته تحت تأثیر شاخص نرخ بهره آمریکا قرار گرفته بود، اظهار کرد که قبل از اعلام این شاخص‌ها با کاهش قیمت طلای جهانی همراه بودیم اما بلافاصله پس از اعلام شاخص‌ها با افزایش قیمت روبرو شدیم.

بانک مرکزی درآمد مالیاتی و نفتی را منتشر کرد:

درآمد مالیاتی ۳ برابر درآمد نفتی شد

خبرهای بانکی-درآمد مالیاتی کشور در چهار ماهه ابتدایی سال ۹۵ معادل ۲۹.۷ هزار میلیارد تومان و درآمد حاصل از فروش نفت و فرآورده‌های نفتی ۱۰.۵ هزار میلیارد تومان است که این نشان‌ دو آمار نشان می‌دهد درآمد مالیاتی سه برابر درآمد نفتی کشور شده است.

وزارت اقتصاد:

تملک زمین در مناطق آزاد برای سرمایه‌گذاران خارجی آزاد شد

خبرهای بانکی-احمد جمالی گفت: سازمان سرمایه‌گذاری خارجی و کمک‌های فنی و اقتصادی ایران، تنها نهاد متولی سرمایه‌گذاری، پذیرش، به‌کارگیری و خروج سرمایه در چارچوب مقررات و قانون است و مباحث آن را پیگیری می‌کند.

در مسابقات جهانی محاسبات ذهنی آلمان2016:

موسسه کوثر از سوپر مغز ایران حمایت کرد

خبرهای بانکی- با حمایت موسسه اعتباری کوثر استاد علی بیات موحد مشهور به سوپر مغز ایرانی توانست در جام جهانی سوپر مغزهای جهان در کشور آلمان و در بخش Surprise در تقسیم اعداد توان دار رتبه سوم و حل معادله درجه 3 رتبه چهارم را کسب نماید.

با دستور رییس جمهور:

مجتمع خدماتی رفاهی بافه با عاملیت بانک گردشگری افتتاح شد

خبرهای بانکی- مجتمع خدماتی رفاهی بافه در استان قزوین با عاملیت بانک گردشگری و با دستور دکتر حسن روحانی رئیس جمهور از طریق ویدئو کنفرانس و توسط مسعود سلطانی فر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری افتتاح شد.

تغییرات بازار پایه بورس کلید خورد

خبرهای بانکی- در نخستین جلسه اعضای جدید هیات پذیرش فرابورس ایران که با حضور شاپور محمدی، رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار در محل این سازمان برگزار شد، فرابورس ایران در تابلوی الف بازار پایه پذیرش شد و برهمین اساس تغییرات بازار پایه رسما کلید خورد.

سبد ارزش‌آفرین بانک دی رونمایی شد

خبرهای بانکی- بانک دی با هدف تامین مالی بنگاه‌های کوچک و زودبازده و ارزش آفرینی برای مشتریان در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل از طرح جدیدی که منطبق بر عقود اسلامی است، رونمایی کرد.