پایگاه خبری اقتصادی و تحلیلی نیوزبانک

جستجو

قالب جدید صورت‌های مالی بانک‌ها که همگرا با استاندارد بین‌المللی گزارشگری مالی(IFRS) تهیه شده است شفافیت بسیار بیشتری به صنعت بانکداری ایران می‌دهد و زمینه را برای همکاری‌های مالی بین‌المللی فراهم می‌کند.

مشاهده متن کامل

خبرهای بانکی- سرویس جدید بانک سرمایه ارائه‌ی خدمات بانکی از طریق کارت‌های بانکی را به سطحی جدید ارتقا داده است. بسیاری از خدمات بانکی و پرداخت و حتی قابلیت‌های دیگر مانند حمل‌ونقل و شناسایی همگی در تک‌کارت بانک سرمایه جمع شده‌اند.

مشاهده متن کامل

خبرهای بانکی- بانک پارسیان با پذیرش مسئولیت پاسخگویی به سپرده‌گذاران موسسه ثامن‌الحجج گویی دردسر بزرگی برای خود خریده است. برای هیچ بانکی مطلوب نیست که وقتی مشتریانش در شعبه مشغول گرفتن خدمات هستند، شاهد حضور عده‌ای معترض و عصبانی باشند که مطالبات خود را از یک بدهکار دیگر فریاد می‌زنند.

مشاهده متن کامل

خبرهای بانکی- رئیس پژوهشکده پولی و بانکی از اختلاف نظر بانک مرکزی و سازمان حسابرسی بر سر فرمت جدید صورت مالی بانک‌ها خبر داد و گفت: سازمان حسابرسی باید در این باره انعطاف نشان دهد.

مشاهده متن کامل

خبرهای بانکی- رییس پژوهشکده پولی و بانکی بانک مرکزی گفت: با ارائه صورت های مالی جدید در نظام بانکی جنگ قیمتی که بین نرخ های سپرده وجود دارد کنترل می شود و بازیگران بین المللی درک و استنباط بهتری از صورتهای مالی نظام بانکی پیدا می کنند.

مشاهده متن کامل

خبرهای بانکی- رییس کل بانک مرکزی در جلسه تشریح فاز اول برنامه اصلاح نظام بانکی با مدیران عامل بانک ها از حاکم شدن نگاه واقع بینانه نسبت به شبکه بانکی در مجموعه دولت و نهادهای حاکمیتی ابراز خرسندی کرد و گفت: در گذشته٬ توقعات غیراصولی از نظام بانکی به این مجموعه آسیب رسانده که این امر آثار خود را در قالب بدهی ها انباشته شده٬ نمایان کرده است.

مشاهده متن کامل

خبرهای بانکی- رییس پژوهشکده پولی و بانکی گفت: برقراری ارتباط و تعامل کارا با نظام مالی بین الملل، فراهم شدن بسترهای نظارتی و قانونی در نظام بانکی کشور را می طلبد؛ اصلاح قوانین و مقررات پولی و بانکی، انطباق قوانین بانکی با استانداردهای بین المللی، تهیه صورت های مالی استاندارد، افزایش شفافیت گزارشگری مالی و پیاده سازی مناسب قوانین مبارزه با پولشویی از جمله الزامات گسترش تعاملات بین المللی به شمار می آید.

مشاهده متن کامل

خبرهای بانکی- مرحله اول برنامه اصلاح نظام بانکي و مالی کشور، با هدف تقویت نقش نظارتی و سیاستگذاری بانک مرکزی، کاهش مطالبات غیر جاری، تبدیل بدهی های دولت به اوراق مالی اسلامی و افزایش سرمایه بانک ها تدوین شده است.

مشاهده متن کامل

اخبار آرشیو...

مدیران جدید بانک ملی معرفی شدند

خبرهای بانکی- در پی صدور حکم انتصاب هفت نفر از مدیران ارشد بانک ملی، در جلسه ای که به همین مناسبت با حضور مدیرعامل و اعضای هیات مدیره در اداره کل حوزه مدیریت برگزار شد مدیران جدید بانک ملی رسما معرفی شدند و حکم انتصاب آنان توسط حسین زاده مدیرعامل و کریمی و پناهی اعضای هیات مدیره اعطا شد.

طبق اعلام بانک مرکزی:

تمامی نرخ ارزها ثابت ماند

خبرهای بانکی- بانک مرکزی امروز (یکشنبه) نرخ 39 ارز عمده را اعلام کرد که بر اساس آن نرخ همه ارزها نسبت به دیروز به دلیل تعطیلی بازارهای جهانی ثابت ماند.

در استان خراسان رضوی:

عضو هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهر از ساختمان سرپرستی بازدید کرد

خبرهای بانکی- صمدی عضو هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهر به منظور ارزیابی عملکرد و بررسی میزان منابع، مصارف و مطالبات بانکی شعب، طی سفری یک روزه از ساختمان سرپرستی و شعب استان خراسان رضوی بازدید کرد.

مجمع عمومی عادی سالیانه بانک حکمت ایرانیان برگزار شد

خبرهای بانکی- مجمع عمومی عادی سالیانه بانک حکمت ایرانیان با حضور بیش از 60/42 درصد از سهامداران حقیقی و حقوقی این بانک ، نماینده سازمان بورس و اوراق بهادار و نمایندگان سازمانها و نهادهای نظارتی در تاریخ 1395/4/31 در سالن کوثر برگزار و موارد مهمی چون صورتهای مالی بانک ، تقسیم سود ، انتخاب حسابرس مستقل و بازرس قانونی و تعیین پاداش اعضای هیات مدیره بانک ، به تصویب مجمع عمومی بانک رسید .

در راستاي حفاظت از محيط زيست:

كاغذ از مكاتبات اداري بانك ايران زمين حذف شد

خبرهای بانکی- بانك ايران زمين در راستاي احترام به منابع طبيعي، اجراي مسئوليت اجتماعي در حوزه محيط زيست و سرعت بخشيدن به پيگيري امور اداري با تكميل فرايند اتوماسيون، كاغذ را از مكاتبات اداري خود حذف كرد.

مجمع عمومی عادی سالانه بانک آینده برگزار شد

خبرهای بانکی- مجمع عمومی عادی سالانه بانک آینده، در تهران سالن همایش ‏های بین ‏المللی رایزن، برای استماع گزارش هیأت مدیره و رسیدگی به صورت‏ های مالی و گزارش حسابرسی و بازرسی بانک و با حضور 86/88 درصد سهام‏داران و نماینده سازمان بورس و اوراق بهادار برگزار شد.

صورت های مالی بانک مهر اقتصاد تصویب شد

خبرهای بانکی- با تایید رسمی بانک مرکزی و سازمان بورس و اوراق بها دار، مجمع عمومی عادی سالیانه بانک مهر اقتصاد مربوط به سال مالی منتهی به 29 اسفند ماه 1394 روز پنج شنبه سی و یکم تیر ماه سال جاری با حضور 77/81 درصد از صاحبان سهام برگزار شد.