پایگاه خبری اقتصادی و تحلیلی نیوزبانک

جستجو

خبرهای بانکی- علی ‏اشرف افخمی رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل بانك صنعت و معدن گفت: بانك صنعت و معدن در قالب طرح رونق تولید صنایع كوچك و متوسط مبلغ ١٢ هزار و ٦٦٠ میلیارد ریال به ٩٥٦ واحد صنعتی نیمه ‏تمام پرداخت كرده است.

مشاهده متن کامل

خبرهای بانکی- مدیر گروه بانکداری اسلامی پژوهشکده پولی و بانکی بانک مرکزی با بیان اینکه در زمینه برقراری ارتباط با بانک های خارجی مشکلات و ضعف هایی در نظام بانکی وجود دارد، گفت: فن آوری اطلاعات این مشکلات را کاهش داده است البته استفاده صرف از فن آوری کافی نیست و باید بسترهای فرهنگی، اجتماعی و غیره را نیز ارتقا داد.

مشاهده متن کامل

خبرهای بانکی- در صورتی که جهش هفته گذشته نرخ ارز تثبیت شود، انتظار می‌رود که فرصت‌های محدودی برای صادرکنندگان ایجاد شود؛ اما هزینه این مسئله، آسیب شدید واردکنندگان کالاهای سرمایه‌ای و افزایش ریسک در اقتصاد ایران است.

مشاهده متن کامل

خبرهای بانکی- محمدرضا حسین‌زاده مدیرعامل بانک ملی با اشاره به تلاش‌هایی که برای جلب رضایت بیشتر مشتریان و ارائه خدمات بانکی در حداقل زمان و حداکثر سرعت در این بانک در حال انجام است افزود: مشتریان بانک ملی، مشتریانی وفادار و بسیار با ارزش هستند و استحقاق آن را دارند که بهترین خدمات بانکی به آنان ارائه شود.

مشاهده متن کامل

خبرهای بانکی- نشست هم اندیشی روابط عمومی های شبکه بانکی با رئیس انجمن بین المللی روابط عمومی (ایپرا) بارت دوفریس (Bart de Vries) به میزبانی بانک مرکزی برگزار شد. هدف این نشست، بررسی ارتباطات بین بانکی و روابط شبکه بانکی و بانک مرکزی از منظر شبکه ارتباطی بود.

مشاهده متن کامل

اخبار آرشیو...

افزایش سرمایه سه بانک دولتی در بودجه ۹۶

خبرهای بانکی- براساس آنچه که در لایحه بودجه سال ۱۳۹۶ آمده است، به دولت اجازه داده شده تا سرمایه بانک های ملی، سپه و کشاورزی را حداکثر تا ۵۰ هزار میلیارد ریال از محل حساب های پرداختی آنها به بانک مرکزی افزایش دهد.

در لایحه بودجه ۹۶؛

بودجه یارانه‌ها ۴۸ هزار میلیارد تومان پیشنهاد شد

خبرهای بانکی- در لایحه بودجه ۹۶ به دولت اجازه داده می‌شود که در اجرای قانون هدفمندکردن یارانه‌ها مصوب ۱۵ دی ماه ۱۳۸۸ در سال آینده از محل درآمدهای قیمت کالاها و خدمات مبلغ ۴۸۰ هزار میلیارد ریال صرف اجرای این قانون کند.

بررسی نقطه نظرات روسای ادارات شعب بانک توسعه تعاون

خبرهای بانکی- به‌منظور بررسی مسائل و نقطه نظرات روسای ادارات شعب جلسه‌ای از طریق ویدئوکنفرانس با حضور مهدیان سرپرست بانک توسعه تعاون، فتاحی عضو هیئت‌مدیره و مدیران امور فن‌آوری اطلاعات و امور شعب برگزار شد.

سکه ۲۳ هزار تومان گران شد

خبرهای بانکی- هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید امروز یکشنبه با ۲۳ هزار تومان افزایش به حدود یک میلیون و ۱۳۹ هزار تومان رسید و دلار نیز دوباره به کانال ۳۹۰۰ تومان جهش کرد.

در شیراز رخ داد:

افتتاح شعبه شهرک صنعتی با حضور مدیرعامل بانک صنعت ومعدن

خبرهای بانکی- شعبه بانك صنعت و معدن در شهرك صنعتی بزرگ شیراز صبح امروز با حضور علی اشرف افخمی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل این بانك ، معاون برنامه‌ریزی و امور اقتصادی استانداری فارس و تعدادی از مقامات استان افتتاح شد.

اولويت موسسه ثامن گسترش سبد خدمات ارزش

خبرهای بانکی- مدير ناحيه يک موسسه اعتباري ثامن اعلام کرد: براي اينکه بتوانيم در بازار رقابت کنيم بايد ارتباط با مشتريان را تقويت بانکداري الکترونيک را گسترش و سبد خدمات ارزش خود را کامل کنيم.

شهردار تبریز تصریح کرد:

ضرورت حمایت همه جانبه از بانک شهر برای ارتقای شهرها

خبرهای بانکی- شهردار تبریز با تاکید بر اهمیت بانک شهر به عنوان یک بانک اختصاصی برای کلانشهرها و شهرهای کشور گفت: هدف تاسیس بانک شهر هدف مقدسی بوده است تا در رابطه با مسائل شهری و در حوزه بانکی خدمات ویژه‌ای ارائه شود.

مدیرعامل پست‌بانک‌:

مشکلی برای سپرده‌گذاران روستای شهیدآباد شهرستان سپیدان وجود ندارد

خبرهای بانکی- خسرو فرحی مدیرعامل پست‌بانک در مصاحبه اختصاصی درخصوص موضوع دفترخدمات بانکی روستای شهیدآباد شهرستان سپیدان اظهارداشت: هیچ مشکلی برای سپرده‌گذاران این روستا وجود ندارد و بلافاصله پس از تعیین تکلیف آن از سوی مراجع قضائی وجوه مربوطه به انان برگردانده خواهد شد.

پژوهشگر برتر سال ۱۳۹۴:

تحول در شبکه بانکی با نتایج دستاوردهای پژوهشی

خبرهای بانکی- یک پژوهشگر برتر، جامعه پژوهشگران کشور را در مقایسه با بخش اجرایی، جامعه‌ای کوچک توصیف و تاکید کرد: نتایج و دستاوردهای پژوهشی می تواند باعث تحول در سیستم ها و روش های کاری تمامی بخشی های اجرایی شود.