پایگاه خبری اقتصادی و تحلیلی نیوزبانک

جستجو

خبرهای بانکی ـ وزیر نفت در پاسخ به سوالی درباره میدان آزادگان اعلام کرد: در این میدان مناقصه اعلام شده و پنجشنبه آینده تعدادی از مدیران شرکت های خارجی به ایران می آیند و قرار است برای آنها کارگاهی برگزار شود.

مشاهده متن کامل

خبرهای بانکی ـ وزیر نفت گفت: تلاش می کنیم امسال ۵۰ تا ۶۰ میلیارد دلار قرارداد فراهم کنیم، منتهی یک طرف قرارداد ما هستیم و طرف دیگر شرکت‎هایی هستند که می خواهیم با آنها کار کنیم، ضمن این که باید از فضای بین المللی ایجاد شده مراقبت و آن را حفظ کنیم.

مشاهده متن کامل

اخبار آرشیو...

وجوه خرید تضمینی گندم به حساب کشاورزان توسط بانک کشاورزی واریز شد

خبرهای بانکی ـ با عاملیت بانک کشاورزی و از طریق سامانه جامع الکترونیکی این بانک، تا پایان مرداد سال جاری 73 هزار میلیارد ریال بابت خرید تضمینی 8.6 میلیون تن گندم مازاد از کشاورزان 31 استان کشور، به حساب آن ها واریز شده است.

مطالبات معوق بانک ملی به 9 درصد کاهش یافت

خبرهای بانکی ـ مدیر عامل بانک ملی ایران گفت: بر اثر تلاش های صورت گرفته، مطالبات غیرجاری این بانک از 130 هزار میلیارد ریال در مرداد ماه 1392 که معادل 17 درصد سهم از کل مطالبات معوق شبکه بانکی کشور بود، در پایان سال 1395 به 84 هزار میلیارد ریال کاهش یافته است.

رتبه چهارم نخستین المپیاد بانکی به تیم بانک کارآفرین رسید

خبرهای بانکی ـ در نخستين المپياد کارکنان بانک‌ها و موسسات اعتباری خصوصی کشور که با هدف شناسايي و کشف استعدادها در حوزه مالي و بانکي برگزار شد، اعضای تیم بانک کارآفرین موفق به کسب رتبه‌‌های اول تا سوم فردی از بین 140 نفر شرکت‌‌کننده در دروس حقوق بانکی، حسابداری بانکی، مبارزه با پول‌‌شویی و دستورالعمل‌‌های بانک مرکزی شدند.

ظرفیت مناسب پست بانک برای خدمات‌رسانی در مناطق روستائی و کم‌برخوردار

خبرهای بانکی ـ دکتر محمدجواد کولیوند نماینده مردم کرج، فردیس، اشتهارد و آسارا در مجلس شورای اسلامی در نشست با مسئولان پست‌بانک استان البرز اظهارداشت: این بانک دارای ظرفیت‌های بسیار مناسبی برای خدمات‌رسانی مالی و بانکی در مناطق روستائی و کم برخوردار است.

٥٤٠ میلیارد ریال تسهیلات بانک صادرات در استان اردبیل پرداخت شد

خبرهای بانکی ـ بانک صادرات ایران در راستای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی در بخش های تولید و اشتغال، امور زیر بنایی و عمرانی، عام المنفعه و فرهنگی طی ١٥ ماه منتهی به پایان خرداد ماه سال جاری در استان اردبیل با اختصاص بیش از ٥٤٠ میلیارد ریال به ٤٥٠٧ متقاضی، تسهیلات پرداخت کرده است.

نظارت بر قیمت محصولات در سطح خرده‌فروشی بر عهده سازمان‌های دیگر است

خبرهای بانکی ـ معاون برنامه‌ریزی اقتصادی وزیر جهاد کشاورزی گفت: اختیار قانونی تنظیم بازار محصولات کشاورزی بر عهده وزارت جهاد کشاورزی است، اما نظارت بر قیمت محصولات در سطح خرده‌فروشی بر عهده سازمان‌ بازرسی، تعزیرات حکومتی و سازمان حمایت است.