پایگاه خبری اقتصادی و تحلیلی نیوزبانک

جستجو

خبرهای بانکی- وزیرتعاون،کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه بیش از ۵۰ درصد مردم علاقه‌ای به تسهیلات بانکی ندارند گفت:اساسنامه صندوق ضمانت تعاون در هیأت وزیران اصلاح شده و به دنبال ایجاد بانک تخصصی تعاون هستیم.

مشاهده متن کامل

خبرهای بانکی- سياست و برنامه‌هاي ما در بيمه مركزي ايجاد شركت‌هاي بيمه تخصصي عمر، افزايش توانگري مالي شركت‌هاي بيمه و نظارت همراه با حمايت خواهد بود.

مشاهده متن کامل

خبرهای بانکی- وزیر صنعت، معدن وتجارت گفت: بزودی طرح جامع سامانه تجارت فرامرزی و داخلی توسط وزارت صنعت، معدن وتجارت راه اندازی می شود و سامانه های شبکه اجتماعی تجارت الکترونیک (دیدی بود) در این مسیر با ایجاد آرامش و رقابت سالم در تجارت می تواند جوابگوی نیازهای مردم باشد.

مشاهده متن کامل

خبرهای بانکی-مدیرعامل پست بانک گفت: پست بانک درمسیر تحقق اقتصاد مقاومتی بهبود نقدینگی، عدم اضافه برداشت از بانک مرکزی، تحکیم و تقویت بانکداری بین الملل، ارتقاء سخت افرازی، استاندارد سازی و مدیریت ریسک در دستور کار قرار داده است.

مشاهده متن کامل

خبرهای بانکی- رئیس اتاق بازرگانی ایران با اشاره به تفاهم مقدماتی با بانک جهانی برای اختصاص ۱.۵ تا ۲ میلیارد دلار تسهیلات به بنگاه‌های کوچک و متوسط ایران گفت: قرار بر این شد که با سفر مسئولان بانک جهانی به ایران بتوانیم از ظرفیت‌های آنها استفاده کنیم.

مشاهده متن کامل

اخبار آرشیو...

در مسیر اجرای سیاست های خروج غیرتورمی از رکود؛

فعالیت شرکت های تعاونی مسکن تسهیل شد

خبرهای بانکی- شرکت های تعاوني مسکن از شمول بندهای (3) و (4) از بخش (ج) سیاست‌های دولت برای خروج غیرتورمی از رکود مستثني شدند.

محمد هاشم بت شکن خبر داد:

آمادگی بانک مسکن برای فروش قسطی

خبرهای بانکی- مدیرعامل بانک مسکن درخصوص طرح فروش قسطی مسکن، گفت: بانک مسکن آمادگی کامل برای همکاری دارد، نرخ کارمزد بانک 2.3 درصد است و نگرانی‌های انبوه‌سازان نیز برطرف شده است.

دکتر شهیدزاده در همایش سراسری مدیران بانک کشاورزی:

محور جامعه مدرن، سازمان مديريت يافته است

خبرهای بانکی- همایش سراسری مدیران بانک کشاورزی با مفهوم اقتصاد مقاومتي از نگاه مقام معظم رهبري و تحلیل عملکرد بانک کشاورزی در سال 1394 برگزار شد.

مدیرعامل بانک توسعه صادرات اعلام کرد:

کارنامه ۷۶ طرح صادراتی در ۲۷ کشور

خبرهای بانکی- مدیرعامل بانک توسعه صادرات گفت: تا کنون ۷۶ طرح در ۲۷ کشور توسط این بانک اجرا شده و پس از حذف تحریم ها تقاضا برای اجرای طرح های بیشتری داشته ایم.

سخنگوی شورای شهر کرج تصریح کرد :

حمایت چشمگیر بانک شهر از پروژه های عمرانی کرج

خبرهای بانکی- سخنگوی شورای شهر کرج با اشاره به حمایت چشمگیر بانک شهر از پروژه‌های عمرانی این شهر گفت: رد پای بانک شهر در مسیر پیشرفت پروژه های عمرانی کرج مشهود است.

احتشام فلاح فر عضو هیأت مدیره پست‌بانک‌:

حوزه ICT نقش مهمی در توسعه اقتصادی کشور دارد

خبرهای بانکی- احتشام فلاح‌فر عضو هیأت مدیره پست‌بانک در ششمین همایش سراسری مدیران و رؤسای شعب این بانک تأکید کرد: حوزه ICT به عنوان یکی از زیرساخت‌های اساسی توسعه، نقش مهمی در توسعه اقتصادی کشور و افزایش بهره‌وری دارد.

اسماعیل لـله گانی:

بانک صادرات متناسب با نیاز مشتریان محصولات جدید طراحی می کند

خبرهای بانکی- مدیر عامل بانک صادرات ایران در سفر به استان آذربایجان غربی که با سفر هیأت دولت تدبیر و امید به آن استان همزمان شده است بر طراحی و ارائه محصولات جدید متناسب با خواسته و نیاز مشتریان تأکید کرد.

نعمت‌زاده خبر داد:

قطعی‌شدن حضور خودروسازان آلمانی در ایران

خبرهای بانکی- وزیر صنعت، معدن و تجارت در رابطه با قطعی‌شدن حضور خودروسازان آلمانی در ایران گفت: در خودروهای سنگین، اتوبوس و کامیون ما همکاری ‏درازمدت داشتیم و این همکاری‌ها دوباره از سر گرفته شده‌اند.

مدیر تحقیق و توسعه بورس تهران:

دولت برای تامین مالی از اوراق صکوک استفاده کند

خبرهای بانکی- رضا کیانی مدیر تحقیق و توسعه سازمان بورس و اوراق بهادار تهران میزان فعلی سپرده های بانکی در صندوق های سرمایه گذاری را 480 هزار میلیارد ریال وجه نقد اعلام کرد و گفت: دولت می تواند از اوراق صکوک برای تامین مالی استفاده کند.