پایگاه خبری اقتصادی و تحلیلی نیوزبانک

جستجو

خبرهای بانکی-وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: هر چند طی سال های اخیر اقدامات خوبی آغاز و اجرایی شده، لیکن امید داریم در سال پیش رو، پس از رهنمود حضرتعالی با همکاری همدلانه همه ارکان نظام بتوانیم شاهد تحولی اساسی در این زمینه باشیم.

مشاهده متن کامل

خبرهای بانکی-مجموعه دستاوردهای دولت در زمینه مدیریت کاهش قیمت نفت، مهار تورم و ثبات اقتصادی نشان ‌می‌دهد اقتصاد کشور در برابر تکانه‌های داخلی و خارجی اقتصادی در سه سال و نیم گذشته به میزان قابل توجهی مقاوم سازی شده است.

مشاهده متن کامل

اخبار آرشیو...

قیمت اینترنت کاهش می یابد؟

خبرهای بانکی-اقداماتی از طرف سازمان‌های متبوعه وزارت ارتباطات برای کاهش قیمت انجام شده که نتیجه‌هایی را نیز در پی داشته است. با وجود این هنوز هم انتقادهایی مبنی بر گرانی تعرفه وجود دارد که انتظار را از مسئولان افزایش می‌دهد.

قیمت ارز هنوز واقعی نشده است

خبرهای بانکی-رییس اسبق کانون صرافان گفت: از ۷۰۰ صراف خرده پای دارای مجوز به دلیل کم بودن سرمایه، بیش از ۵۰۰ تای آن‌ها در سال‌های اخیر تمدید مجوز نشده‌اند.

مدیرعامل کارگزاری بانک سامان در گفتگویی مطرح کرد؛

فاینکس ۲۰۱۷، گامی مهم در فرهنگ سازی در حوزه بازار سرمایه

خبرهای بانکی-مدیرعامل کارگزاری بانک سامان برگزاری نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه در فروردین ماه سال جاری فرصت ارزنده ای برای آشنایی عموم مردم جامعه و به ویژه علاقمندان و فعالان حوزه اقتصادی با بازار سرمایه است.

پیوند 19 کشور خارجی به بورس انرژی ایران

خبرهای بانکی- مدیرعامل بورس انرژی با اعلام صدور کد معاملاتی برای ۵۷ درصد خریداران این بورس در سال گذشته گفت: ۱۴۳ شرکت خارجی از ۱۹ کشور به بورس انرژی ایران پیوستند.

حرکت در مسیر آزمون‌وخطا در اخذ کارمزد از خدمات بانکی

خبرهای بانکی - عضو هیئت‌مدیره بانک مسکن با تأکید بر این‌که در کلیت نظام بانکی مدل کسب‌وکار مدون و به‌مثابه آن مدل جامع اخذ کارمزد در قبال خدمات بانکی وجود ندارد، گفت: حرکت شبکه بانکی تا امروز در بخش دریافت کارمزد در مسیر آزمون‌وخطا بوده است.

بررسی بانکهای غیر مجاز

خبرهای بانکی-عضو هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی وزارت اقتصاد و بانک مرکزی را مسئول نظارت بر فعالیت موسسات مالی و اعتباری در کشور عنوان کرد.

انگلیس درخواست افتتاح حساب نپذیرفت

خبرهای بانکی-ظاهرا درخواست ایران از بانک مرکزی انگلیس، برای ایجاد حساب‌های ویژه تسویه برای بانک‌های ایرانی نزد این بانک، پیشرفت چندانی نداشته است.

۳۶۵روز بانکی در سایه برجام

خبرهای بانکی-سال ۱۳۹۵ شروعی جدی‌تر برای حرکت در مسیر اجرایی شدن برجام بود. ۱۲ ماهی که با تحولاتی در حوزه بین‌الملل بانکی همراه شد، هر چند که تمامی انتظارات هنوز برآورده نشده و راه همچنان باقی است.

توصیه سیف به بانک ها در سال ٩٦

خبرهای بانکی-ولی الله سیف رییس کل بانک مرکزی در یادداشت تلگرامی نوشت:علی رغم کاهش قیمت نفت از اواخر سال ١٣٩٣،بانک مرکزی به خوبی توانست ثبات مناسبی در بازار ارز فراهم کند.

صدور 157 مجوز سرمایه گذاری خارجی

خبرهای بانکی-از ابتدای سال گذشته بیش از ۹ میلیارد دلار سرمایه‌گذاری خارجی در کشور مصوب و 113 مجوز سرمایه گذاری خارجی (طرح جدید) و 44 مجوز افزایش سرمایه گذاری با تغییرات در بنگاه های موجود سرمایه پذیر با امضای وزیر اقتصاد صادر شد.