پایگاه خبری اقتصادی و تحلیلی نیوزبانک

جستجو

خبرهای بانکی _ این روزها نظام بانکی کشور زیر ذره بین مسئولان کلان کشور و شبکه بانکی قرار گرفته و به شدت با نظارت نهادهای مسئول از جمله بانک مرکزی مواجه است. دراین میان شایعات کذب درمورد ورشکستگی بانک ها از سوی شبکه های مجازی و برخی گروه های تندرو مطرح شده که هدفی جز ضربه زدن به نظام اقتصادی ندارند و تلاش دارند که به شکل های مختلف به این جریانات دامن بزنند.

مشاهده متن کامل

خبرهای بانکی ـ بانک مرکزی در ابلاغیه ای ضوابط و شرایط ارائه خدمت "انتقال کارت به کارت دوجانبه بدون حضور کارت " را به تمامی بانک ها و موسسات مالی مجاز ابلاغ کرد که نشان از ورود نسل جدیدی از فعالان به حوزه پرداخت دارد.

مشاهده متن کامل

خبرهای بانکی ـ بانک مرکزی نرخ تبادلی ۳۹ ارز را برای امروز (چهارشنبه سی و یکم خردادماه) اعلام کرد که بر اساس آن نرخ ۱۴ ارز از جمله دلار آمریکا نسبت به روز گذشته افزایش و نرخ ۲۲ واحد پولی از جمله یورو و پوند انگلیس کاهش یافت؛ همچنین نرخ ۳ ارز دیگر نیز ثابت ماند.

مشاهده متن کامل

خبرهای بانکی ـ موسی غنی نژاد گفت: شناسایی ثروتمندان که متاسفانه وزارت کار در دولت آقای روحانی پیگیری کرد به نظرم آب در هاون کوبیدن بود و مقدار زیادی هزینه صرف و وقت تلف شد.پرداخت یارانه‌ باید منحصر به اقشار تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی باشد.

مشاهده متن کامل

اخبار آرشیو...

مدیر عامل بانک صادرات از پیشکسوت اصحاب رسانه عیادت کرد

خبرهای بانکی ـ سیاوش زراعتی مدیر عامل بانک صادرات ایران به همراه جمعی از مشاوران و مدیران این بانک از ناصر یمین مردوخی کردستانی روزنامه نگار مبارز، پیشکسوت اصحابه رسانه و سردبیر شبکه های خبری طوفان نیوز و یمین نیوز که چندی است در بیمارستان بستری شده عیادت کرد.

بانک قرض الحسنه مهر و نیروی انتظامی داراي بستر مشترک همکاري مي باشند

خبرهای بانک ـ سردار ایوب سلیمانی معاون هماهنگ کننده نیروي انتظامي بيان داشت: ماموريت بانک قرض الحسنه مهر ايران توجه به مسئوليت هاي اجتماعي دولت و سازمان ها مي باشد و بدون آنکه به سود آوري فکر كند به دنبال ارائه خدمات بهينه و مطلوب است تا رضايت اقشار زحمتكش جامعه را كسب نمايد.

بانک‌پاسارگاد؛ کتاب نفیس قرآن‌طباخ‌ به دانشگاه و‌ استانداری گیلان اهدا کرد

خبرهای بانکی ـ بانک‌پاسارگاد، در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی خود و در ادامه‌ی طرح اهدای کتب نفیس به دانشگاه‌ها، مراکز علمی، نهادها، استادان و فرهیختگان، کتاب نفیس قرآن طباخ هروی و لوح تقدیر را به استانداری گیلان و دانشگاه گیلان اهداء کرد.

پنج شنبه با اخبار بانک ملی

خبرهای بانکی ـ مروری بر اخبار بانک ملی ایران در هفته ای که گذشت نشان می دهد این بانک همچنان جزو نهادهای مالی پر کار کشور است.

کارخانه تولید بسته‌بندی غذایی به ثمر نشست

خبرهای بانکی ـ با حضور معاون اول رییس جمهور و وزیر صنعت، معدن و تجارت، شرکت صنعتی پدیده عرش نوین، تولیدکننده کاغذهای چند لایه(مولتی لایر) و اسپتیک امروز پنج شنبه در صومعه سرای استان گیلان افتتاح شد.

آمار جذب سرمایه‌گذاری خارجی ایران ۳.۳ میلیارد دلار؛ سهم وزارت صنعت ۵.۵ میلیارد دلار!

خبرهای بانکی ـ در حالی آنکتاد مجمموع سرمایه گذاری خارجی در سال ۲۰۱۶ را ۳ میلیارد و ۳۷۲ میلیون دلار اعلام کرده که مدیرکل سرمایه‌گذاری خارجی وزارت صنعت سهم این وزارتخانه در جذب سرمایه گذاری خارجی پس از برجام را ۵.۵ میلیارد دلار اعلام کرد.

۱۹ میلیون نفر سود سهام عدالت نمی‎خواهند؟

خبرهای بانکی ـ سازمان خصوصی سازی برای دومین بار در یک هفته اخیر، از سهامداران عدالت خواست، شماره شبای حساب بانکی خود را ارائه دهند ولی هنوز ۱۹ میلیون نفر شماره حساب ندادند.

سالانه ۸۰۰ هزار تحصیل‎کرده به بیکاران اضافه می‎شود

خبرهای بانکی ـ یک نماینده مجلس با اعلام اینکه سالانه ۸۰۰هزار تحصیل‎کرده به بیکاران اضافه می‎شود،گفت: رتبه بندی ها در وزارت علوم تاکنون بر اساس اشتغالزایی نبوده و بیشتر به سمت مدرک گرایی پیش رفته است، در نتیجه نتوانسته فارغ التحصیلان اشتغال زا تربیت کند.

کاهش نرخ رسمی دلار ؛ رشد ۱۸ تومانی یورو بانکی

خبرهای بانکی ـ بانک مرکزی نرخ تبادلی۳۹ ارز را اعلام کرد که براساس‌آن نرخ ۱۴ ارز از جمله دلار نسبت به روز گذشته کاهش و قیمت ۱۹ واحدپولی از جمله یورو و پوند افزایش یافت؛ همچنین نرخ ۶ ارز ثابت ماند.