پایگاه خبری اقتصادی و تحلیلی نیوزبانک

جستجو

خبرهای بانکی ـ عضو کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: عدم پرداخت مطالبات ظلم فاحش درحق کشاورزانی است که محصول تولید کرده‌اند و آن را در اختیار دولت قرار داده‌اند، ولی طلب خود را نگرفته اند.

مشاهده متن کامل

خبرهای بانکی ـ بحث اصلی اینجاست که دشمنی ترامپ با ایران علیرغم میل باطنی اش، برای ما بسیار پر خیر و برکت هم میباشد زیرا دشمنی او با ایران نه تنها موجب سربلندی و اتحاد کشورمان خواهد شد بلکه حمایت جهان را نیز بیش از پیش از ایران بیشتر خواهد کرد.

مشاهده متن کامل

خبرهای بانکی _ معاون فناوری‌های نوین بانک‌مرکزی درباره استقرار نظام جدید کارمزد گفت: جلسات زیادی در این خصوص برگزار شده اما هنوز تصمیمی قطعی اتخاذ نشده؛ ضمن اینکه ارسال نامه برای جلوگیری از التهاب بازار بوده است.

مشاهده متن کامل

خبرهای بانکی ـ رئیس سازمان خصوصی سازی کشور گفت: برای کسانی که مبلغ یک میلیون تومان سهام عدالتشان را پر کرده باشند از محل تخفیف یا آورده نقدی برای عملکرد سال مالی گذشته ۱۵۰ هزار تومان سود دریافت می کنند.

مشاهده متن کامل

اخبار آرشیو...

ابزاری برای پویایی تراز بازرگانی

خبرهای بانکی ـ دکتر علی صالح آبادی مدیرعامل بانک توسعه صادرات با انتشار یادداشتی در مجله تجارت فردا به بررسی نسبت صادرات با سیاست های پولی و ارزی پرداخت.

تشریح سازمان امور مالیاتی کشور به راه کار مقابله با سوداگری بازار مسکن

خبرهای بانکی ـ سعید توتونچی، مدیرکل دفتر پژوهش و برنامه‌ریزی سازمان امور مالیاتی کشور، گفت: در حال حاضر یکی از عمده‌ترین انتقاداتی که به دولت و مسوولان مسکن در خصوص کنترل بازار مسکن مطرح است عدم استفاده موثر از ابزارهای مالیاتی به منظور کنترل این بازار است.

رشد ۴۸ درصدی منابع و اجرای صحیح سیاست هاي اعتباري بانک مهر

خبرهای بانکی ـ عظیم حسین آبادی مدیرشعب بانک قرض الحسنه مهر ايران در استان مرکزي از رشد ۴۸ درصدي منابع قرض الحسنه طي شش ماه سال جاري خبر داد و گفت: توجه به مسئوليت هاي اجتماعي وتحقق اهداف و سياست هاي اعتباري تدوين شده، سرلوحه اقدامات کارکنان صف و ستاد اين استان قرار دارد.

اطلاعيه روابط عمومي موسسه اعتباري ثامن

خبرهای بانکی ـ با توجه به اخبار مندرج در برخي از پايگاههاي اطلاع رساني مبني بر منتفي شدن طرح ادغام موسسه ثامن با سايربانکها و موسسات مالي، به اطلاع مشتريان گرامي مي رساند اين موسسه فارغ از تائيد نهايي ادغام و يا عدم ادغام صرفاً مرجع اطلاع رساني خود را اخبار مندرج در سايت رسمي بانک مرکزي و رسانه هاي رسمي موسسه ثامن مي داند که در صورت اجرائي شدن و اعلام هر تصميم جديد در مورد نحوه فعاليت اين مجموعه ، اخبار کامل و موثق آن از طريق مذکور اعلام خواهد شد.

تمدید مهلت بخشودگی جرائم بدهکاران تسهیلات خرد پست‌بانک‌

خبرهای بانکی ـ در راستای سیاست‌ها و برنامه‌های دولت و حمایت از تولید و رونق اقتصادی درسطح کشور، هیأت مدیره پست‌بانک‌ایران با تمدید مهلت بخشودگی جرائم دیرکرد بدهکاران تسهیلات مبادله‌ای، مشارکتی و قرض‌الحسنه تا سقف 70 میلیون ریال بدهکاران این بانک تا پیایان سال 1396 موافقت نمود.

تکمیل خطوط مترو از اولویت‌های بانک شهر

خبرهای بانکی ـ سرپرست منطقه چهار بانک شهر با تاکید بر اهمیت اقدامات این بانک در کلانشهرها گفت: تکمیل خطوط مترو و حمایت از ناوگان حمل و نقل عمومی از اولویت‌هایی است که با جدیت پیگیری می‌شود.

ارائه خدمات به مشتريان مؤسسه اعتباری ثامن تسهيل میشود

خبرهای بانکی ـ مدير عامل موسسه اعتباري ثامن در جلسه هم انديشي با حضور جمع مديران ستادي و سرپرستان استان ها ، ضمن خوشامدگويي به کليه مدعوين، اعلام داشت: قطعا اگر مشکلات پيش آمده براي هر بانک يا موسسه مالي ديگري رخ مي داد،ممکن بود آن سازمان با مشکلات بسيار بزرگتري مواجه شود ولي مجموعه ثامن با داشتن مشترياني فهيم و وفادار و حرکت جهادي کارکنان همچنان با صلابت تر از گذشته به فعاليت خود ادامه مي دهد.

بسته ویژه حمایت از صادرکنندگان نمونه بانک توسعه صادرات

خبرهای بانکی ـ رییس اداره صادرات کالا و سرمایه گذاری خارج از کشور بانک توسعه صادرات گفت: روزملی صادرات بهانه ای هست برای دستگاههای اجرایی، دولتمردان و قانونگذاران تا وضعیت صادرات کشور را مورد بازنگری مجدد قرار دهند و برنامه های آتی را بررسی کنند

توسعه امکانات بهره برداری از میادین مشترک نفت و گاز در خلیج فارس

خبرهای بانکی ـ بانک صنعت و معدن با انعقاد قرارداد سه جانبه با شرکت ملی نفت و صندوق توسعه ملی ، تامین مالی 500 میلیون دلاري پیمانکاران مجری طرحهای توسعه میادین مشترک نفت و گاز با كشورهاي حاشيه خليج فارس را بعهده گرفت .