پایگاه خبری اقتصادی و تحلیلی نیوزبانک

جستجو

خبرهای بانکی- بانک مرکزی به منظور ایجاد وحدت رویه، شناسایی و ثبت دقیق رویدادهای مالی و در نتیجه ارتقای شفافیت صورت‌های مالی مؤسسات اعتباری، اقدام به اصلاح و بازنگری «دستورالعمل حسابداری اعتبار اسنادی داخلی ـ ریالی» کرد.

مشاهده متن کامل

خبرهای بانکی- سپرده گذاران معترض کاسپین فردا در روبروی ساختمان بانک مرکزی به منظور پاسخگویی این نهاد ناظر در خصوص عدم بازپرداخت وجوه سپرده گذاران در این موسسه که با مجوز بانک مرکزی فعالیت می کند، تجمع می کنند.

مشاهده متن کامل

خبرهای بانکی- رئیس کانون بانک های خصوصی با اشاره به تصویب طرح بانکداری جمهوری اسلامی در مجلس شورای اسلامی، گفت: این طرح در صورت تبدیل شدن به قانون، چارچوب هایی دارد که ممکن است استقلال بانک مرکزی را به خطر بیاندازد.

مشاهده متن کامل

خبرهای بانکی- نمایندگان مجلس شورای اسلامی در بررسی مواد ارجاعی به کمیسیون تلفیق لایحه برنامه ششم مصوب کردند که تمام حساب‌های بانکی دستگاه‌های اجرایی اعم از ریالی و ارزی صرفا از طریق خزانه‌داری کل کشور و نزد بانک مرکزی افتتاح می‌شود.

مشاهده متن کامل

اخبار آرشیو...

5 بانک و یک شرکت بیمه در بین شرکت های پیشرو

خبرهای بانکی- بر اساس اعلام سازمان مدیریت صنعتی، 5 بانک، یک شرکت بیمه، دو شرکت سرمایه گذاری متعلق به بانک ها و شرکت خدمات انفورماتیک در جمع 10 شرکت پیشرو ایران قرار گرفتند.

سکه طرح جدید ۱۱ هزار تومان گران شد

خبرهای بانکی- قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در بازار امروز دوشنبه تهران با ۱۱۴۰۰ تومان افزایش یک میلیون و ۱۸۲ هزار و ۴۰۰ تومان فروخته می‌شود و هر دلار نیز ۳۸۴۷ تومان است.

تاثیر رشد منابع بانک شهر در شهرداری مشهد

خبرهای بانکی- معاون اداری و مالی شهرداری مشهد با اشاره به اتمام بسیاری از پروژه‌های نیمه تمام در این کلانشهر با حمایت بانک شهر گفت: تاثیر رشد چشمگیر منابع این بانک، در تحقق پروژه‌های بزرگ شهری و اتمام بسیاری از پروژه‌های نیمه تمام در کلانشهرها به طور ملموس قابل مشاهده است.

در راستای نوسازی ناوگان حمل ونقل انجام شد:

اعطای تسهیلات بانک توسعه تعاون به کامیونداران

خبرهای بانکی- جهت کمک به نوسازی ناوگان حمل و نقل تفاهم نامه سه جانبه بانک توسعه تعاون ، سازمان حمل ونقل وپایانه های کشور و شرکت تریلی سازی ماموت عرضه کننده انحصاری خودروی اسکانیا منعقد گردید.

همدلی و همراهی بانک آینده با خانواده‌های شهدای آتش‌نشان

خبرهای بانکی- سانحه دلخراش آتش‌سوزی ساختمان پلاسکو، موجب تألم و تأسف شدید همه مردم ایران گردید. تلاش و جانبازی بی‌نظیر آتش‌نشانان در جهت نجات مردم عزیزمان، بار دیگر ارزش‌های والای انسانی را در میهن اسلامی‌مان به تجلی درآورد.

معاون فناوری و اطلاعات بانک قوامین عنوان کرد:

کاهش نرخ تسهیلات درگرو پیاده‌سازی نظام جامع پرداخت کارمزد

خبرهای بانکی- معاون فناوری اطلاعات بانک قوامین گفت: تحمیل هزینه کارمزدها در حوزه پرداخت به بانک‌ها منجر شده است این هزینه سرشکن و بار آن درنهایت بر دوش تسهیلات گیرندگان بیفتد که این رخداد با رویکرد کلی دولت در تقابل است و باید اصلاح شود.

بازگشت فعالیت موسسه کاسپین به روند معمول

خبرهای بانکی- مدیر روابط عمومی موسسه اعتباری کاسپین گفت: با اسنادی که از دارایی های انتقالی تعاونی های ادغام شده در کاسپین به دست ما می رسد، قطعا این اعتبار را خواهیم داشت که مشکلات موجود را به خوبی ساماندهی کنیم.

بانک پارسیان 2 شعبه جدید افتتاح کرد

خبرهای بانکی- با هدف ارایه خدمات بهتر و رضایتمندی مشتریان، بانک پارسیان درادامه برنامه توسعه شعب خود درشهرستان، شعب شهید بهشتی تبریز واندیمشک را افتتاح کرد.